Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy, ha van párom, akkor mindenkinek kellek, de ha nincs senkim, akkor senkinek sem?

Figyelt kérdés

Miért van ez, ha van párom, akkor mindenkinek én kellek. De, ha nincs, akkor mindenki leszar.

Jelenleg van barátom. Ő előtte tetszett két srác is. Az egyik, akkor közölte velem, hogy nem akar normális kapcsolatot, csakis egyéjszakás kalandot és ennyi. A másik meg olyan sokáig váratott, hogy feladtam, de mindkettőnél.

Most, hogy van párom... az egyik közölte, hogy rendes kapcsolatot szeretne és velem, mert szerelmes belém és, hogy elcseszte azzal, hogy régen azt mondta nekem, hogy nem akar semmi komolyat. Mert rájött, hogy mit veszített. A másik meg néha rám írt. De mindig lekoptattam, hiszen van barátom. Ezt ő is tudja. Ő meg közölte velem, hogy megváltozott, mindent elcseszett és rájött, hogy mit veszített.

Ne értsétek félre. Én beszélhetek bárkivel is, akkor sem cserélném le a barátomat. Mindennél jobban szeretem. Csak érdekel, hogy ez miért van... hogy, ha van párom, akkor már mindenki les, meg én kellek. De, ha nincs, akkor hozzám sem szól senki sem, stb...


tegnap 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert trófeát látnak benned. Versenyezni akarnak más kakassal érted. Ebben más nincs. Vagy mivel már nem figyelsz rájuk oda az hiányzik nekik mert nincs ki simogassa az egójukat. Nem te rád vágynak konkrétan. Ne is foglalkozz tovább velük.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem foglalt embereknek egy JÓ kapcsolatban sokkal jobb a kisugarzasuk. Boldogok,magabiztosak, vidámak,stb. Sokkal meggyőzőbb,mint egy szingli,aki adott esetben görcsösen akar valakit magának.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én magabiztosabb és vidámabb vagyok, amióta kapcsolatom van. Nincs lila köd, nem vigyorgok egész nap, egyszerűen kiegyensúlyozottabb lettem. Ez sokmindenkinek feltűnik, idegen pasik is jobban megnéznek.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobb a kisugárzás szerintem, ha boldogok vagyunk.


Illetve biztos látták/tudják, hogy új kakas lett a baromfiudvarban és ez felkorbácsolta a hiúságukat meg a birtoklási vágyukat. Hiszen eddig te akartad őket jobban, és akkor most hoppá, kiestél a talonból.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez engem is érdekelne.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ilyen dolog bennük, hogy rájöttek mit veszítettek 🤣🤣 te... ezek csak éppen nem találtak mást, jobbat, ésbepróbálkoztak, deegyiknek sem vagy az igazi, csak el vannak keseredve magukban. Jól teszed, hogy lekoptatod őket. Sérült mindegyik, alkalmatlan a párkapcsolatra, ismerkedésre.
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!