Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan nő "aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan nő "aki senkinek sem kell"? Hogy tehetem magam teljesen esélytelenné mindenkinél?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen utasíts el mindenkit, aki közeledni próbál.

Már, ha jól értem a kérdést...


Legyél utálatos :-)

2019. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
A legegyszerűbb, ha transz férfivá válsz, az most úgyis divatos. Mindenesetre hízz is meg, hogy tutira menj.
2019. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
jah egyszerűen legyél kretén retardált
2019. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom amit az 1. ír, nekem bejött. Legyél bunkó.
2019. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"A nevem Earl" c. sorozatban egyszer Randy "műsorozni" szeretett volna Katherinával az ágyban, de az utóbbinak ez nem jött be, így sajttal, foghagymával, csilivel, és minden egyéb dologgal bekente magát eltántorításként. Fura módon mégis jól sikerült a "műsoruk"...
2019. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A meghízásról tudom,hogy hatásos módszer, de valami olyasmi kellene amivel az egészségem nem teszek tönkre. Az "ápolatlanság-igénytelenség"-nek is olyan formái érdekelnének, ami már taszító, de még nem kell baktériumfertőkben rocsogni hozzá.


Illetve konkrétan arra irányult a kérdés, hogy az "utálatos,kretén,retardált" stb-t konkrétan ki kéne fejteni hogy mit takarnak.

2019. ápr. 26. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet valaki utálatos többféle módon. Ha mondjuk fennhordod az orrod, és lepattintasz mindenféle közeledést, az elég utálatos viselkedés, ami még nem megy át abba, hogy kreténnek kell tettetned magad.
2019. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ki a fene tesz fel ilyen kérdést? Mi értelme van? Elég nemet mondani mindenkinek .
2019. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező mi az oka az elutasításodnak? Becsaptak? Nem látsz olyat, akiben meg tudsz bízni? Történt veled valami?
2019. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Milyen? Nem létező. Az általam ismert legigénytelenebb lánynál is több srác próbálkozott. Egyszerűen ez esélytelen művelet, mert úgyis lesz olyan megkeseredett férfi, aki próbálkozni fog.

Amúgy miért akarod ezt elérni?

2019. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!