Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a páromnak másra áll fel miközben én a fürdőben vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem fürdeni egyedül, majd eszembe jutott valami és előbb kiléptem hogy szóljak neki és akkor láttam, hogy ott fekszik a kanapén áll a farka alsógatyában és a telefon a kezébe. Próbálta rejtegetni, de nyilván észrevettem, majd utána felhúzott egy nadrágot is hogy ne lássam. Hirtelen az villant be hogy más nővel beszélhet, hogy mást kíván, nem engem, pedig közben ott vagyok bent a fürdőben és bármikor szívesen szexelnék, de az mégse jutott eszébe. Nem kíván? Vagy túlreagálom?

aug. 23. 23:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
10# Azért volt telefon a kezében, és azért rejtegette? Hagyjuk már. 😀 Ha nem lett vna olyan a háttérben akkor előkapja és kezdjen az asszony vele azt amit akar. 😀😀
aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
10# hány éves vagy kérdező? tinikor nekem is :D
aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
válaszoló* xd
aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Jól lepontoztátok az egyetlen értelmes választ! Mekkora sügérek vagytok!
aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14. Az egyetlen bunkó választ? Na tessék..
aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Normális.

Annak, hogy épp miért nem akart veled szexelni, ezernyi oka lehet.

szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%

Régóta kapcsolatban vagyok és nekem is könyebben áll már fel másra. Sajnos.

7 év és gyönyörű barátnő mellett.

Ilyen az újdonság varázsa. Legalábbis nálam.


28/F

szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Ezzel sokan mások is így vannak, ilyen az emberi természet.
szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17,18


Akkor nekünk nőknek is lehet. Aztán ne csodálkozzatok, ha dobnak titeket. :)


Az újdonság varázsa, egy jobb farok! 🥰🤪🤘

szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
#19 Azt hiszed, hogy ezzel nagyot mondtál? Aki nem tündérmesében él, az tisztában van vele, hogy a nőkre is nagyjából ugyanúgy hat az újdonság varázsa, és hogy nők körében sem mindenki monogám agyilag annak ellenére, hogy monogám kapcsolatban él és esze ágában sincs megcsalni a párját. Egészséges önértékelésű emberek párkapcsolatában, ahol a felek képesek bízni magukban és a kapcsolatban, nincs gondolatrendőrség, egyik félnek sem tilos maszti formájában kiereszteni a gőzt, sem férfiaknak, sem nőknek.
szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!