Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak mindig időben haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak mindig időben haza kell érnie a szüleihez étkezésekre, ez normális?

Figyelt kérdés

A párom 28/F én 26/L vagyok. Ő még a szüleivel él egy közeli városban, én pedig albérletben. A páromnak sokat kell dolgoznia, így eleve korlátozott, hogy mennyit tudunk találkozni, de még jobban bekorlátozza ezt a szülei hozzáállása. Havi 40 ezret fizet a közös kasszába, amiért kap enni is. Ha például egy héten keddig nem jelentem be, hogy hétvégén legyen nálam, akkor a szülei kiakadnak, hogy ők már úgy intézték a bevásárlást, hogy neki is vásároltak élelmiszert, és így akkor már nem jöhet át hétvégére, ha legalább keddig nem szóltam, hogy legyen itt. Vagy például, ha úgy beszéltük meg, hogy vasárnap reggel megy haza, és nem ér haza még sem reggelire, mert még tovább szerettünk volna pihenni, akkor is megsértődnek, hogy ők már számoltak a közös reggelivel. Szerintetek rendben van ez a hozzáállás? Érthető, hogy kiszámolják az étel költséget, de ez nem túl szigorú hozzáállás?


A másik probléma a ruházkodás. A párom kicsit túlsúlyos, és az utóbbi időben sok ruháját kihízta. Viszont előtte sem volt túl sok darab neki. És az is problémát okoz, hogyha eljön hozzám, nem maradhat akárhány napot, mert nem tud elég ruhát hozni. Ha pedig kimosom, van, hogy nem szárad meg másnapra, mert nehezek a ruhái. Már várásoltam neki pár felsőt adományboltban, de sajnos azokat is kihízta azóta.



2023. máj. 6. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Hú, ez elég kemény. Akkor lenne jogos, hogyha a párod visszakérne a pénzből, arra hivatkozva, hogy ő nem is evett, mert nem volt otthon, hisz már megvették, tehát fizettek érte, nem adhatják vissza.

Amúgy 28 éves felnőtt férfinak miért te vásárolsz? Ruhát is a szülei szoktak neki venni, vagy mi? Vegyen magának hozzád is pár darabot és kész. Vagy mondjuk költözzetek össze, de a leírás alapján ahhoz éretlenek vagytok.

2023. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva, lehetetlen az életet ennyire szigorúan megtervezni..párodnak önállóságot kéne kicsit tanulnia, elszakadni a szülőktől. Amúgy a plusz ebédet/vacsit le lehet fagyasztani, jó lesz az később is. De párod szülei valószínűleg már nem fognak változni, ezért neki kéne változatni, lépni onnan, vagy marad ez.
2023. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon dedó. Én menekülnék az ilyen emnertől. Oké hogy velük lakik de már le kellett volna dzakadnia róluk. A ruhakérdés remélem nem komoly. Pár darab ruhát lehet bárhol venni.
2023. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A parod elmebeteg. Hagyd el. Keress egy hozzadvalo felnott embert….
2023. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"em maradhat akárhány napot, mert nem tud elég ruhát hozni. "


És mondd, mire költi ez a jóember a fizetését, mert rezsi + kaja tételt 40 ezerből megússza.

Menekülj!

2023. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A szülei azért engedhetik meg maguknak ezt a hangnemet, mert a barátod egy tutyimutyi alak és képtelen kiállni magáért. Az ő dolga, hogy a családjából érkező konfliktusokat kezelje. Szerintem ez nem normális, én mindig kiállok a páromért és önmagamért.
2023. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de gáz ez a pali meg a családja is. De azért önvizsgálatot is tarthatnál, felnőtt nőként hogy tudsz vonzódni egy ilyen "férfihoz"? Mi visz rá, hogy ruhát vásárolj egy felnőtt elvileg férfinak? Ő nem a gyereked. Meg mosol rá már most? Ha házasságot akarsz, akkor ne add ingyen az ilyen szolgáltatásokat, ez csak házassággal együtt jár.
2023. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális. A fiam most érettségizik, de neki sem kell előre közölni napokkal ha hétvégén máshol eszik vagy alszik. Sőt, én szoktam jó előre mondani ha olyan családi program lesz, amelyre neki is jönnie kell. Nem kisgyerek már.
2023. máj. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ez a pasi:(((

Ez volt a legjobb a felhozatalból?

2023. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kisgyerek, akiből 150 kilós gorilla lesz hamarosan. :D
2023. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!