Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ezeket érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezeket érzem?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és nem vagyok féltékeny típus, sosem voltam. Viszont ha a párom titkolózik az illető hölggyel kapcsolatban, akkor azt érzem, hogy elveszhet a kapcsolat stabilitása. Ez szomorúvá tesz.

Amikor viszont szándékosan megvezetnek, átvernek, akkor iszonyatos fájdalmat és megalázottságot érzek, ha pedig a másik elkezd engem okolni a gerinctelensége miatt, akkor először ledöbbenek, hogy ezt mégis hogy gondolja, majd tehetetlennek érzem magam. A tehetetlenséget akkor érzem, amikor a másik fél semmibe veszi az érzéseim. Ezek az érzések ezekben a helyzetekben normálisak?


2023. máj. 6. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Amíg a valódi személyiségedet nem ismered, ne kezdj kapcsolatban, mert mindig szakítás/válás lesz a vége és mindig a másik felet fogod okolni.

Árulkodó az írásod: "Viszont ha a párom titkolózik" magyarul kutakodsz más ember múltjában és csodálkozol, ha azt fogja neked mondni a férfi amit hallani akarsz, de ami távol áll a valóságtól. És még te fogod magad sértetnek, elárultnak, becsapottnak érezni. Egészséges lélekkel rendelkező ember nem kutakodik más ember multjában, hanem meghagyja a másik embernek, hogy ha magától megakar osztani veled valamit akkor a saját tempojában tegye, ha akarja.

Ismerd meg saját magad, mert nagyon szomorú jövő fog előtted állni, ha nem változtatsz magadon.

2023. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális szerintem. A tehetetlenség is jogos, hiszen nem neked kell kipréselni a másikból dolgokat, ennek alapnak kéne lennie, hogy a másik figyel arra, hogy neked mi-hogyan esik.
2023. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nem kutakodom! Hanem ha a párom azt mondja ő xyz hölgy, ismerem, barátom az okés. De ha semmit sem mond róla, az zavar.
2023. máj. 6. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3 Dehogy nem kutakodsz. Pont most igazoltad azt amit írtam.


Mi közöd van egyáltalán egy másik múltbéli nőhöz? Semmi. Neked kizhárólag a jelenhez és esetleg a jövőhöz van/lesz közöd.

2023. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kutakodok! Nagyon nem erted amit írtam, és ki is forgatod.
2023. máj. 6. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5 "De ha semmit sem mond róla, az zavar."


Te magad írtad. Látod nem véletlenül írtam, hogy ismerd meg önmagad. Nem ismered önmagad, és ez az alap probléma nálad. Ebből indul ki minden problémád.

2023. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, amit érzel.
2023. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csodálkozom egyes válaszokon, olyanokat belelátnak egy leírásba, ami ott sincs, utána meg van egy komplett diagnózis. :) Közben jönnek a plusz infók, amivel bukik a gondosan felépített válasz, majd vagy eltűnik a válaszoló, vagy lecseszi a kérdezőt. :)


Ilyenkor az az érzésem, hogy sokszor nem a segítségnyújtás a cél, hanem hogy milyen okosakat mond egy-egy hozzászóló.

2023. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális érzés, de ha így érzel ki kell rakni az adott pasast.
2023. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!