Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egyedül érzem magam egy párkapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kéne tennem ?

Tegnap este azon gondolkodtam meg sírtam , hogy annyira egyedül érzem magam.

Benne vagyok egy parkapcsolatba 1 éve.

A párom látástól vakulásig dolgozik Hétfőtől Szombatig Vasárnap meg ilyen önként munka.

Persze nem azzal van a baj, hogy Dolgozik.

Én Hétfőtől péntekig dolgozok reggel 6-Du2 ig haza erek meg főzök takaritok.

Párom haza jön este 7 re fürdik eszik és elalszik…

Kb ez megy már 3 hónapja .

Sehova se megyünk.

Beszélgetni semmi.

Nemi élet felejtős múltkor együtt voltunk 2 hete és elaludt sex közbe mondom ez most komoly ??

Értem én hogy fáradt szegénykém.

Tegnap mondtam neki mikor úgy fél álomba volt, hogy nagyon rossz egyedül beszélgetni se tudok senkivel! Válasza úgyis feltalalod magad.

Annyira jó lenne csak 1 nap amit együtt töltenék én mondtam neki,azt mondta majd karácsonykor.

Szerintetek ?



#magány #depresszió #Sokat dolgozik
2022. nov. 25. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális. Ha ez csak egy átmeneti időszak, amikor ennyit dolgozik és ennyire fáradt, és látni a végét, akkor persze lehet türelmesnek lenni, de ha ez csak úgy ilyen és kész, és nem is hajlandó meghallgatni téged, akkor erősen felejtős. Nem azért van az ember kapcsolatban, hogy utána mindig csak a másikat hiányolja.
2022. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
"Franciaágyon fekhely kiadó este vacsora hűtőben reggel kávé" - kb feladhatnál egy ilyen hirdetést is mert kb igy éltek.
2022. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, de ezt te is érzed. Beszéld meg vele, hogy így érzel, ha nem változik a helyzet, akkor szakits, mást nem tudsz tenni.
2022. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az eltérő munkabeosztású vagy a kereső tevékenységen felül is feladatokat ellátó pároknál nagyjából hasonló módon telnek a hétköznapok.

Erre nem készít fel az iskola, a sokszor felesleges lexikális tudás helyett, a romantikus filmek is ott érnek véget, hogy a szerelmesek ellovagolnak a naplementébe, az, hogy 2 év után fogalmuk sincs mit kellene kezdeni a párkapcsolati problémákkal, az senkit nem érdekel.

2022. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem érted él hanem a munkáért. Ilyenkor kicsit választ elé kell állítani.
2022. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a kapcsolat, amiben 1 év előtt ilyen problémák jelentkeznek, az valószínűleg nem éri meg az energiádat. Ilyenkor még nagyban dübörögnie kellene a rózsaszín ködnek, örülni, hogy együtt lehettek, megismerni még jobban egymást, stb.
2022. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem normális, te neked kell eldonteni, hogy megeri-e várni a csodára.

Én nem várnék az biztos.

2022. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Mit dolgozik, és miért ilyen sokat? Mi a célja ezzel?

Néha vannak időszakok, amikor minden mást félre tesz az ember egy cél (párkapcsolatban: közös cél) érdekében. De ennek átmeneti időnek kell lennie, és persze a pár tagjainak közösen kell elfogadnia ezt.

2022. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, abszolút nem is érdekled és nem is szeret màr.ennek semmi értelme...
2022. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Annyi a különbség, hogy én a kisbabánkkal vagyok itthon, a férjem pedig kora reggel megy és késő délután ér haza. Viszont itthon felújítunk, mindent ő csinál a házon. Munka után pedig este tízig itthon dolgozik. Karácsonyt lőtte be, hogy addigra legyen készen az amit nagyon szeretne ezer éve megcsinálni. Kicsit nehezen viselem ezt az időszakot, nagyon kevés minőségi időt töltünk együtt, ez kb egy hónapja tart. Viszont én elmondtam neki, hogy sok minden van, le van terhelve, de sajnos társas lény vagyok, nekem kevés minden este csak a horkolását hallgatni. Úgyhogy addig kell kibírni ezt, amíg nem végez a saját lakterünkkel. Maximum tényleg még egy hónap és utána több időnk lesz egymásra, kettőnkre.


Kommunikáljatok. Én egyből ezt tettem, mert ő honnan tudná, ha én nem mondom. Nyilván, ha ezek után is csak munka és semmi minőségi együtt töltött idő, akkor tényleg szakíts vele. Nincs értelme ilyen kapcsolatban maradni.

2022. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!