Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egyedül érzem magam egy párkapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kéne tennem ?

Tegnap este azon gondolkodtam meg sírtam , hogy annyira egyedül érzem magam.

Benne vagyok egy parkapcsolatba 1 éve.

A párom látástól vakulásig dolgozik Hétfőtől Szombatig Vasárnap meg ilyen önként munka.

Persze nem azzal van a baj, hogy Dolgozik.

Én Hétfőtől péntekig dolgozok reggel 6-Du2 ig haza erek meg főzök takaritok.

Párom haza jön este 7 re fürdik eszik és elalszik…

Kb ez megy már 3 hónapja .

Sehova se megyünk.

Beszélgetni semmi.

Nemi élet felejtős múltkor együtt voltunk 2 hete és elaludt sex közbe mondom ez most komoly ??

Értem én hogy fáradt szegénykém.

Tegnap mondtam neki mikor úgy fél álomba volt, hogy nagyon rossz egyedül beszélgetni se tudok senkivel! Válasza úgyis feltalalod magad.

Annyira jó lenne csak 1 nap amit együtt töltenék én mondtam neki,azt mondta majd karácsonykor.

Szerintetek ?



#magány #depresszió #Sokat dolgozik
2022. nov. 25. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek barátnőid? Biztos megengedné, hogy elmenj velük moziba, színházba. Nem?
2022. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez így csak időpocsékolás.
2022. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen felejtős, aki látástól vakulásig dolgozik, sosem fog valtozni, ahogy az sem, aki lusta dolgozni... mindket típust ismerem, egyik se kéne soha többet.
2022. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!