Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Teljesen szürreálisnak érzem ezt a kérdést, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy én gondolom-e rosszul.

Szerintetek az normális, hogy miután megfürdettem a kisbabámat, és odamegyek az apjához, a páromhoz, megsimogatnám az arcát, ő pedig ellöki a kezem? És azt mondja ne érjek már hozzá, fuj? Mert a fenekét is megmostam a gyereknek. Semmi extra, nyilván kakis gyereket nem teszek a kiskádba. Normális az ilyen?

Teljesen lesokkolódtam, nagyon bánt a dolog.


2023. ápr. 22. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem normális
2023. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Wtf. Nem tűnik annak. Kérdezd meg hogy miért viselkedett így, azért nem akarjuk egyből elítélni. Lehet vizes volt a kezed vagy valami?
2023. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
93%
Nem, nem normális, és ezt te is tudod.
2023. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2023. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakérdeztem volna, akkor ezek szerint amikor ő megfürdik és megmossa a fenekét is, utána Te joggal nem engednéd meg többet, hogy hozzádérjen, hiszen vélhetően hozzáért mosakodás közben a végbélnyílásához is?


És amúgy meddig nem lehet szerinte ilyenkor az arcához érni? Örökre???

2023. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Irtózik a saját gyerekétől? Az szép, klassz kis "apa". Fogd be apucit is fürdetni, etetni, pelenkázni, mert lesznek itt még rohadt nagy bajok, ha már ilyen kis korban viszolyog a saját gyerekétől. Lópikula lesz itt, nem normális apa-gyerek viszony ha hagyod hisztikézni az embert, és borítékolhatod hagy amit csak lehet a gyerek körüli munkából, a nyakadba fog szakítani.
2023. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ShadowGanxter válasza:
100%
Ha csak 1x fordult elő, akkor nem feltétlen kéne elítélni, mint ahogy a többiek hozzászólásából is lehet olvasni, de ha többszöri eset, akkor biztos hogy nem normális.
2023. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, inkább nagyon bizarr
2023. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri eset után aligha írta volna ki ha utána normálisan viselkedik a pasas.
2023. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2023. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!