Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Teljesen szürreálisnak érzem ezt a kérdést, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy én gondolom-e rosszul.

Szerintetek az normális, hogy miután megfürdettem a kisbabámat, és odamegyek az apjához, a páromhoz, megsimogatnám az arcát, ő pedig ellöki a kezem? És azt mondja ne érjek már hozzá, fuj? Mert a fenekét is megmostam a gyereknek. Semmi extra, nyilván kakis gyereket nem teszek a kiskádba. Normális az ilyen?

Teljesen lesokkolódtam, nagyon bánt a dolog.


2023. ápr. 22. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Mikor a lányomat hazavittük annak idején a kórházból, első estétől én fürdettem. Persze ha dolgoztam akkor nyilván nem.Pelenkáztam is,míg kellett.

Aztán jóval később lett egy keresztfiam, őt is fürdettem,pelusoztam,etettem sőt vigyáztam is rá,ha kellett.

Nagy élmény egy fürdetés és utána a kencikézés,öröm látni a babák arcát,hogy élvezik az ilyet.

Most már azt várom,hogy legyen unoka és ott is besegíthessek .)

A szememben ez a férfi nem jó férj és apának sem nevezhető.


F

2023. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
nem az. nalunk is van egy 17 honapos gyerek. a sajat gyereked, baba kaki nem gusztustalan. lehet epp rossz kedve volt? vitaztatok elotte? hangulat ember? nehez a kapcsolat ha ott a baba tudom - mi sokat vitatkozunk sajnos. de azert ellokni a kezed ilyen kommenttel. szerintem mond meg neki
2023. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mondtam neki nyilván, hogy nem értem a reakcióját, nem is tudtam volna magamban tartani. De szerinte én gondolom rosszul, ezért voltam kíváncsi mások mit szólnak ehhez a szituációhoz. Teljesen elbizonytalanodtam.

Ja, és nem volt vizes a kezem.

2023. ápr. 22. 12:46
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
Azért csinálja, mert megcsal téged. Nem kellesz neki. Ne szembesítsd, de kezdj el bizonyítékokat gyűjteni pl a telefonján.
2023. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, elszaladt a fantáziád, semmi infó alapján.
2023. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a tapasztalat beszél belőlem. Aki így bánik a párjával, annak komoly gondjai vannak.
2023. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!