Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet NEM beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet NEM beleszeretni valakibe, aki kifejezetten kedves velem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kezdek beleszeretni egy nőbe (az egyszerűség miatt hívjuk Lilinek), akibe nagyon nem szabadna ugyanis ő az egyik haverom barátnője.

Próbálom kiverni a fejemből, de rendszeresen rajtakapom magam, hogy megint rá gondolok. Amikor csak lehet kerülöm, egyre kevesebbszer megyek el olyan összejövetelre ahol ő is ott lehet. Már a havert is kicsit kerülöm mert nehéz hallgatni, ha Liliről van szó.

Nem vagyok könnyen szerelembeesős, így 30 felett pláne nem. Nincsenek lehetetlen elvárásaim külső terén, nem vékony cicababát keresek hanem egy társat. De Lili személyisége annyira megfogott, rájöttem hogy ő ideális társam lehetne, ha máskor más körülmények között ismerjük meg egymást. Eleve a tekintete is visszaadja azt a kedvességet ami rà annyira jellemző. Olyan figyelmes, törődő, hogy nem lehet nem kedvelni (mindenki kedveli a haverok között). Mindenkihez van egy kedves szava, emlékszik hogy pl a kutyám állatorvosnál volt és hogy van, vagy egy másik haveromnak sikerült-e valami vizsga stb. Ez a kedvesség olyan természetességgel árad belőle, hogy feltöltődöm mellette. Tudom, hogy kicsit szeretethiányos vagyok, ezt nemrég beismertem magamnak. De nehéz a hatása alól kikerülni. Külön csodálom benne, hogy szar gyerekkora volt egy alkesz apával és ennek ellenére is ilyen.

Igazából folytatom ezt az elkerülő taktikát, hátha előbb-utóbb elmúlik ez az érzés. Szeretném ha írnának olyanok, akik szintén ilyen kedvesség hatására beleszerettek valakibe akibe nem akartak mert nem szabad, főleg szintén férfiak.

36F



aug. 16. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül, jó 15 éve azért tűntem el az egyik haveri társaságból mert totál belehabarodtam az egyik haver új barátnőjébe. Amikor megismertem elsőre szimpatikus volt, de semmi több. Aztán egyszer átjöttek hozzánk kerti sütögetésre, akkor még az exemmel voltam és elég sokat beszélgettünk, egyre inkább azt éreztem, hogy milyen jó nő és milyen szerencsés a haver. Este óriási balhé is lett belőle mert az akkori barátnőm is látta, érezte rajtam, hogy nagyon bejön nekem. Nem sokkal később szétmentünk amit így utólag nem is bánok, pár hónapra magázóba nyomtam. Amikor legközelebb találkoztunk akkor a haver jött oda hozzám és mondta, hogy állítsam le magam, mert folyamatosan az ő csaját stírölöm és ez már másoknak is feltűnt. 8 évig nem találkoztunk utána, másik városban kaptam munkát és csak FB tartottuk a kapcsolatot.
aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Az a baj, hogy ezt a figyelmességet, kedvességet nem tudjátok visszaadni a nőknek, szóval meg sem érdemlitek. Nem gyógyszer a nő a fogyatékos lelketeknek.
aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elkerülő taktika is csak addig működik amíg össze nem futtok vhol és meg nem kerdezi h miert kerülöd(feltéve ha kedvel annyira....)
aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfi vagyok, de azért írok...


A kerüléssel csak az lesz a baj, hogy feltűnik nekik és lehet ők rossz néven veszik. Lehet unszimpátiát feltételeznek a végén, vagy hogy te minden ok nélkül építed le a kapcsolatot.

Elcsépelt, de az idő majd segít. Tudatosítod magadban, hogy tabu a lány sajnos. Ha fontos a barátság, akkor bizony tabu.

Neked legrosszabb esetben megéled magadban ezt a szerelmet, ami ha fáj is, olyan szép érzés, szép dolog a szerelem.

Nekem volt olyan nagy szerelem, vagy lehet az inkább mérhetetlen vonzalom volt, hogy egyszerűen muszáj voltam valahogy kapcsolatba kerülni vele. Igaz neki nem volt senkije. Sose felejtem el azt az érzést, majdnem rávetettem magam az utca kellős közepén. Szerintem annyira lerítt a dolog, hogy végül ki is használta a dolgot... Aztán csak 2 napig tartott igazából, de felejthetetlen 2 nap volt. Máskor pedig a reménytelen plátói szerelmek... volt ami 2 évig tartott.

Kitartást neked is! Valahogy majd lesz! :)

aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!