Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok rájönni mi van bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rájönni mi van bennem?

Figyelt kérdés

A pasi, akivel ismerkedek, mindig azt mondja nem kommunikálok nyíltan, nem mondom ki amit akarok, és ezért a viselkedésem miatt nem tudja eldönteni, hogy mit akarok.

Rengeteg vitánk van, félreértések, ezért megmondtam, hogy nem működne a kapcsolat. Ő utána hosszú szövegeket írt, győzködött, de én már nem vagyok benne biztos, hogy hosszútávon el tudnám viselni a viselkedését, mert toxikusnak és gyerekesnek tartom. De ő azt mondja nem is ismerem még annyira, hogy eldöntsem összeillünk-e. Oké, hogy nem ismerem, de majdnem fél éve ismerkedünk, és rengeteget vitáztunk már a harmadik hónap körül. Ő azt mondja ez azért van, mert még nem ismerjük eléggé a másikat és nem értjük annyira egymást.

Én tényleg próbálok nyíltan kommunikálni, azt is megmondtam, hogy ez így nem fog működni a sok vita miatt.


Én vonzódok hozzá. Szívesen hozzáérnék és lefeküdnék vele, de jelenleg nem látom a módját, hogy ez hosszútávon hogyan működhetne. Nagyon könnyen leszívja az energiám, és tényleg rengeteg energiát igényelne ő, sok dolgon elkezd hisztizni, pl. ha nem keresem annyit, ha nem talizunk eleget.

Én sokszor úgy érzem, hogy nincs kedvem hallgatni a beszámolóit (állandóan beszél magáról amk egy idő után fárasztó) sokszor inkább csak fizikálisan érnék hozzá.


Szerintetek ez miért lehet? Azt mondja nem érti mit akarok és hogy miért beszélek még mindig vele, ha ennyire irritálónak tartom. Néha én se értem. Ennyire szeretnék már valakivel lefeküdni? Vagy ez az, hogy érzek iránta valamit csak nem ismerem fel? Nem hiszem, hogy így viselkednék ha többet éreznék, bár sosem voltam igazán szerelmes. Nekem az esik inkább rosszul, hogyha azt érzem ő nem akar hozzám érni, hanem inkább más dolgokat akar velem csinálni. Mert nekem tényleg hiányzik a fizikai érintése még akkor is ha más nem működik köztünk. Ő meg helyre akarja hozni az egészet, hogy működő képes legyen.



aug. 16. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van, saját magadnak is hazudsz. Neked inkább jó lenne szexre amíg ő tényleg kapcsolatban szeretne lenni és akkor bár idegesít mégis ismerkedsz vele. Hagyd békén örökre vagy mondd meg neki, hogy csak szexre akarod őt, de párkapcsolatra nem és nem fogod meggondolni magad, hogy tudjon dönteni.
aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

mert toxikusnak és gyerekesnek tartom.


Az is, nem kicsit. És szó szerint menekülj az ilyentől.

aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
A pasinak fogalma sincs a nők lelkéről és gondolkodásmódjáról. Az egója miatt soha nem is fogja megtanulni.
aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!