Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből lehet rájönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet rájönni, hogy valaki próbál átformálni téged?

Figyelt kérdés

Sok csajjal ismerkedtem már, de hosszú idő (2 év) után most jutottam el oda, hogy ismét belevágtam egy párkapcsolatba. Viszont az új párommal kapcsolatban felmerült bennem, hogy talán meg akar változtatni. Sokszor csinál pl. olyat, hogy megmondja milyennek kéne lennem egy szituációban és miket kellene mondanom. Néha olyan érzésem van, mintha lenne rólam egy álomkép a fejében és ahhoz próbálna igazítani.

Ő azt mondta nem akar megváltoztatni, de lehet csak tagadja. Az is jellemző rá, hogy ha azt érzi nem kap elég szeretet vagy figyelmet, akkor érzelmileg próbál manipulálni, hogy elérje. Legalábbis ilyenkor beadja, hogy neki milyen rossz és sajnáltatja magát. Én azt érzem elég sokat törődök vele, rendszeresen viszek neki virágot, bókolok neki, érintéssel is kifejezem, hogy szeretem. De neki valahogy mégsem elég, bármit teszek.

Van valami árulkodó jel erre?

Aki volt hasonló szituban, mesélne róla?


24/F



júl. 7. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
A te barátnőd manipulál. Valószínűleg nárcisztikus, de még hogyha csak nem vagy számára elég jó az is gáz, főként úgy, hogy érzelmileg zsarol. Tehát szedd a sátorfád tőle minél hamarabb és minél messzebb örökre!
júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
És hogyan próbál manipulálni? Úgy, hogy elmondja, hogy ez vagy az rosszul esik neki, és másképp szeretné? Mert az nem érzelmi manipuláció, csak az érzelmi igények kifejezése.
júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnál erre példát mondani? Mert ez így tényleg bármi lehet, ahogy a 2-es példája is mutatja.
júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak szerethiànyos. Illerve őszinte. Jobb,h megmondja mit vár el,minthogy szó nélkül lelép,nem?
júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy érzelmileg próbál rád hatni, az lehet szeretet hiány, de mivel a egy csomó mindennel kifejezed neki a szereteted inkább, ez manipuláció, mert az hiszi ezzel tud rád hatni.


Lehet, hogy csak tagadja, hogy megakar változtatni, de lehet nem tudatos neki. Nem védem a csajt, de mint szinte minden embernek van egy kép a fejébe hogy milyen pasit, szeretne magának.

Tisztádhatnád vele, hogy érzelmileg téged nem fog meghatni.

júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet tudalatt probal formálni. Nem is tud erről. De helyes lehet amit írsz.
júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!