Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az ha egyre kevesebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egyre kevesebbet beszélünk?

Figyelt kérdés

Hetente találkozunk akivel ismerkedem mondjuk úgy hogy már a barátnőm már a 9. Alkalomnál járunk. Olyan érzésem van mintha valami “gond” lenne , nem akkora az érdeklődés mint az elmúlt 2-3 hónapban , chatelni szoktunk meg videohívásozni esténként, de semmi se ugyan az mint az elején, mintha nem kellenék annyira , én több figyelmet és szeretetet mutatok ki felé vagy szóban vagy tettekkel de ő annyira nem viszonozza , szokta de nem eléggé és valahogy nem vagyok elégedett , ő szerinte idő kell neki , de néha van egy furcsa és buta érzésem :D hogy nem hiszem el neki ha pl azt mondja hogy hiányzom neki valahogy nem hiszem el az érzéseit felém... pedig én már annyira benne vagyok hogy minden jól menjen és minden jó legyen…


F27



aug. 13. 12:35
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
A tiniknél még bocsánatos bűn a távkapcsolat, de felnőttként nem kellene erőltetni. Semmi jóra nem vezet.
aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!