Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Offolnátok a csajt ha lecseszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offolnátok a csajt ha lecseszne mert a húgoddal közös képet raktál ki?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal és kirakott egy közös képet egy csajjal akinek ki vannak rakva a mellei meg csücsörít miközben bújik a pasihoz. Kicsit lecsesztem hogy minek írogat ha csaja van erre írja hogy a húga. De úgy néz ki mint egy utcai k.va. Sajnálom mert nem tudtam nem is hasonlítanak ezért offolhat a pasi?
aug. 11. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%
Dehogyis. Kb 99 % félreértené azt a képet. Ha nem egy mimóza, és esze is van akkor leesik neki hogy félreérthető és nem sértődik meg.
aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
#12 Ez red flag. Ennél csal rosszabb lesz ez a nő.
aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Lecseszés helyett, nem lett volna egyszerűbb megkérdezni a srácot, hogy jajj petike, ki ez a lány ezen a képen?

Egyébként az én párommal is volt ilyen, neki is a húga volt. Én sem tudtam anno. De én sem csesztem le. Megkérdeztem. Semmi bajom nem lett belőle.

aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Mert mi baja lesz attól ha azt mondja a csaj hogy szólhattál volna ha nem vagy szingli? Leesnek a tökei vagy összeszarja magát? Jaj nehogy még egyszer ilyet kérdezzen valaki mert sírógörcsöt kap szegény kisfiú. Az hogy mit élt át a csaj mikor látta a képet, az meg úgy elhanyagolódik. Na ez a redflag. És nem is lesz jobb, az ilyet kell offolni.
aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Persze
aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Ismerkedsz, nem a pasid. Erre már számonkéred, hogy milyen képeket oszt meg? Iszonyat red flag, és még jó, hogy most kiderült a természeted. Messziről elkerülnélek a továbbiakban, és azt is elmondanám, hogy kinek dirigálj, mert nem vagyok sem a beosztottad, sem a kutyád.
aug. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit nagy az arcod, kérdező...
aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!