Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ti offolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ti offolnátok olyan nőt aki internetes ismerkedés során összekever más férfival?

Figyelt kérdés
Beszélek egy nővel már több napja igaz még nem találkoztunk. Tegnap kérdezi hogy mióta lakom Cegléden... életemben nem jártam arra.. mondja jaa akkor az más valaki...
júl. 12. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Volt már ilyen, hidegen hagy. Én is bakiztam már így. És akkor mi van? Ki nem sz*rja le...
júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Már miért volna gáz? Ne haragudj, de nem lehet már követni ki kinek a kije, és ez csakis nektek férfiaknak köszönhető, mert senki nem elég jó nektek és eltűntök.

Én már rég leálltam volna...

júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Több emberrel beszélget, tehát egyik sem igazán fontos neki. Te sem. Még.
júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én az elején elengednék egy ilyen bakit. Internetes ismerkedés során az ember több potenciális partnerrel beszélget és tényleg nem egyszerű számontartani minden részletet.


Persze ha neked ettől elment a kedved, akkor ez van...

júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
érdemes megszabadulni az ilyentől. 20 különböző sráccal beszél, randizik, meghivatja magát kajákra stb.
júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg randi nem volt, addig nem jelenítenék ennek túl nagy jelentőséget. Társkeresőn a többség több emberrel beszél egyszerre (gondolom, ha meg téged offolt volna, mert már beszél vkivel, akkor meg miéééé nem ír vissza a hülye k...a, miért nem ad senki sem esélyt). Nekem nőként volt ilyen sztorim a ma már párommal, hogy kevert dolgokat, de élő találkozás után nem volt már erre példa.
júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ciki a nő, még nincs túl az előzőeken.
júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért, mit hittél? Hogy csak veled levelez? 😂 Egyem a szíved...

Valszeg 8 másik hapi csapja neki a szelet, ki tud ennyi marhaságot észben tartani?

júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!