Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember idővel belátja, hogy hiba volt szakítani?

Figyelt kérdés

Egy éve, hogy szétmentünk párommal egy hosszú kapcsolat után, de egy ideje mintha csak rosszabb lenne. Ezernyi dolog kötött össze minket,félszavakból is megértettük egymást, a humorunk is összeillett, de mindketten vétettünk hibákat, és végül túl könnyen adtuk fel.


A kérdés, hogy vajon van olyan, hogy két ember évekkel később belátja, mekkora hiba volt ezt így elengedni? Nem azért, hogy újra összejöjjenek, ezt nem tudom már elképzelni, csak a beismerés szintjén. Például azért, mert időközben sem találtak olyan embert maguk mellé, akivel annyira jól kijöttek volna.


aug. 4. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%

A szememben minden olyan, aki szakít és később visszamenne az elhagyott félhez, illetve az aki visszafogad valakit ezután - mind gumigerincű és kötődési problémás.

Lehet itt kidumálni, meg új esélyre,fejlődésre hivatkozni.


" Temetőből nem viszünk haza halottat ! "

aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én szakítottam, és pár óra múlva belátta ő, hogy hiba volt ilyen könnyen elengednie. Most újra együtt, és jobb mint előtte, de azért nem tökéletes. Meglátjuk még, hogy fog - e működni. :) Lehet naiv vagyok, sosem hittem a második esélyben, de tudom, hogy velem sem könnyű, és sosem volt egy rossz szavunk sem egymáshoz. Pl. az előtte lévő párjaimnak nem adnék új esélyt. De neki talán megéri. Így vagy úgy, de tanulok belőle.
aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nálunk családon belül is volt, hogy két ember nem beszélt egymással évekig, nem is találkoztak, és az egyiknek költöznie is kellett, ugyanis egy fedél alatt éltek korábban. Nem egy párról van szó, hanem rokonokról ugyan, de nincs különbség, hogy a szerettünk rokon-e vagy sem. Eltelt pár év, egyik felvette a másikkal a kapcsolatot, visszaköltözött az, aki elment, és békében éltek ezután.

Miért ne lehetne egy párnál is ugyanígy?

aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Nagymamám és nagypapam anyukám kiskorában szétmentek mert nagypapám megcsalta nagymamámat, lett mindkettejüknek új családja, így lett összesen 3nagybátyám és 4nagynéném... de amikor már mindketten özvegyek voltak, kb 40évvel a szétmenésük után most vénségülre egymásra találtak és kb 2éve össze is költöztek, nagymamám 81, nagypapám 83éves.
aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24. Az is azert van mert senki sem akar egyedul meghallni.
aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
25 mindenki egyedül hal meg, ez pont nagymamám tanítása.
aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!