Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sír, könyörög az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír, könyörög az ember automatikusan, ha szakítanak vele? Tényleg, mit várunk ilyenkor, hogy azt mondja a másik, hogy oké, mégse? Hiszen akkor el se kezdte volna a mondókáját.

Figyelt kérdés
aug. 1. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őt.
aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem van még melletted más valakije és kinevet majd...
aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért vagyunk hajlamosak arra, hogy csak utólag tudjuk értékelni azt, amink van?


Hajlamosak vagyunk mindent adottnak venni (pénz, státusz, emberek, egészség), pedig tudjuk nagyon jól, hogy az élet (vagy a saját rossz döntéseink miatt) bármelyiket elveszíthetjük.


Szerintem azért sírnak, mert ez része a természetünknek.

aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor hajlamos az ember pánikba esni főleg, ha váratlanul érte a dolog. Voltam már olyan helyzetben, hogy szinte lelkiismeret furdalás nélkül nêztem az exemet, ahogy sír. Akkor már mondogattam egy ideje, hogy nem lesz jó.

Aztán egy másik exem megcsalt, én könyörögtem neki, ezt fapofával végignézte. Majd hónapokkal később ő könyörgött nekem, igazából rosszul esett, de nem bántam meg, hogy így alakult.


Az ember ilyenkor megijed, hogy egyedül marad, bizonytalanná válik a jövő, nehezen tisztul meg a köd. Szerintem valamilyen szinten normális ez a pánik érzet, az emberek többsége nem tudja magába fojtani, ezért tör elő a sírás és a könyörgés akkor is, ha a lelkük mélyén tudják, hogy a szakítás a jó döntés.

aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez kb mint a gyászhír mikor kozlik meghalt ez vagy az.

Sirsz meg minden de nem azt várod hogy azt mondják mégse.


Hanem csak rosszul érint, fájdalmas.

aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ketteske, neked mi fáj, te idióta?
aug. 1. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért sír, könyörög az ember automatikusan, ha szakítanak vele?"

Na miért, na miért: mert ő nem akar szakítani, neki fontos a kapcsolat, és természetesen megpróbálja.

"Tényleg, mit várunk ilyenkor, hogy azt mondja a másik, hogy oké, mégse?"

Mondjuk például, hogy hátha nem volt teljesen átgondolt a szakításra vonatkozó kijelentés. Az ember, főleg felfokozott érzelmi állapotban, hajlamos olyanokat mondani, amit nem feltétlen kell annyira komolyan venni, és akár utólag maga is visszaszívná.

aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Ha nekem azt mondaná a párom, hogy nem akar már velem lenni, biztos nem könyörögnék. Azért van az embernek tartása.
aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartás van, de az adott pillanatban nagyon felkavarognak az emberben az érzések, teljesen normális reakció a pánik és a könyörgés. Amikor lecseng az egész, akkor az ember még meg is mosolyogja magát, hogy ilyen hülye volt.
aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meglepődik, szomorú, fáj neki. Próbálja felfogni, amit mondtál. Érzelmei vannak. Miért ne sírhatna?

A könyörgés az már más, persze.

Remélem, azért nem voltál nagyon bunkó :) Hú, én de utáltam a könyörgést, volt részem benne...

aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!