Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember idővel belátja, hogy hiba volt szakítani?

Figyelt kérdés

Egy éve, hogy szétmentünk párommal egy hosszú kapcsolat után, de egy ideje mintha csak rosszabb lenne. Ezernyi dolog kötött össze minket,félszavakból is megértettük egymást, a humorunk is összeillett, de mindketten vétettünk hibákat, és végül túl könnyen adtuk fel.


A kérdés, hogy vajon van olyan, hogy két ember évekkel később belátja, mekkora hiba volt ezt így elengedni? Nem azért, hogy újra összejöjjenek, ezt nem tudom már elképzelni, csak a beismerés szintjén. Például azért, mert időközben sem találtak olyan embert maguk mellé, akivel annyira jól kijöttek volna.


aug. 4. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Persze, miert ne lenne ? De mivel a szakitasok legtobbje ugy vegzodik, hogy az egyik fel szakit, maximum csak o tudja belatni, hogy hiba volt. Tapasztalataim szerint viszont ez ritkan vagy soha nem kovetkezik be, ha meg ugysem akarsz vele mar osszejonni, akkor miert fontos?
aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Ja, akkor összejönnek max újra. Én nem tennék ilyet soha, mert ha egyszer valaminek vége, akkor annak vége, ugyanazt a hibát nem szabad kétszer elkövetni.
aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Semmi értelme ilyen hülyeségeken tornáztatni az alig létező agysejtjeid már meg se haragudj.

Hogyha egyszer jól kijötettek akkor miért lett vége? Azért mert mégse működött a kapcsolat pl. mert ment a vita, vagy elmúltak az érzések.

Hogyan lehetne vissza hozni őket ha egyszer eltűntek örökre? Varázsló vagy, vagy mi a lóhimbilimbi? Tudod mi a bajod? Kutyának nem kellesz igazán, nem úgy mint valamikor az exednek és az hiányzik, az az érzés. Ez semmi más mint a hiúság/egó. Inkább változtass magadon. Mondjuk növessz agysejteket, rád fér! 🤦

aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

3.


"az alig létező agysejtjeid"


Elég felesleges ilyen szinten személyeskedni egy random kérdezővel szemben.

aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem felesleges mert nem ártana az eszét használnia és nem álomvilágban élnie! Míg ő álmodozik addig a másik éli az életét! Használja az agyát azért van!
aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

5.


Ezzel egyetértek, de lelehetne írni ezt szépen is.

aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Létezhet, de nem mindegy miért szakítottak.

Mindazonáltal... a "jaj nem találtam mást aki ilyen jó" megközelítésből hiányzik a legeslegfontosabb: az érzelmek! Ez csak egyfajta speciális érdekszövetség, a jaj csak ne legyen egyedül és még nem találtam jobbat látásmód. Nincs meg hozzá a kellő érzelmi alap.

Nagyon jól kijövök a barátaimmal, megértőek, segítőkészek, jó velük eltölteni az időt - de egyikhez sem köt érzelem. Nálatok ugyanúgy nem lenne meg hozzá ez - a kapcsolatok alapkövét jelentő - érzelem.

aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell szebben írni, arra van szüksége, hogy felébredjen álmaiból. Azzal nem ér el semmit, hogy pátyolgatni kezdjük, gondolom babusgatták a környezetében és mégse segített. Tények elé kell állítani. Aki közel áll hozzá az biztosan nem mer nyers, vagy bunkó lenni vele. Én nem ismerem szóval miért is lennék kedves hozzá főleg úgy, hogy magával cseszik ki? Tanácsot várt hát kapott. Leírhatom szépen is, hogy ne legyen naiv, ne reménykedjen, de tudnia kell, hogy ostoba és csak azért ragaszkodik hozzá mert másokkal még annyira se jó mint vele volt. A múltban ragadt. Tessék kilépni belőle mert az idő megy és hiába vár az exre az mégha esélyt is adna neki nem működne.
aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
mekkora egy paraszt vagy te 3-as...és aki rád szól teljesen jogosan, annak van 2 pipája....tényleg elmebetegek uralják ezt az oldalt...teljesen normális kérdés lett feltéve, ami sokakat érdekelhet. Az ilyeneknek mint te biztosan van valami mentális problémájuk, és kb mindenen triggerelődtök itt a felnőtt párkapcsolatok topikban. Online dühöngő kb.
aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Jól van már mit játszátok meg magatokat? Más kérdések alatt ti 2&3 pontosak lehordtok mindenkit akit lehet itt meg angyalkák vagytok? Jól van akkor bunkó vagyok, vagy paraszt, idegbeteg. De akkor se én vagyok az aki az exen rágódik feleslegesen. Marha jó lesz várni rá, másban is őt keresni ahelyett, hogy használná az eszét! Az oké, hogy másokat használna ki mert közben rá gondolna, vagy csak azért lenne újból az exszel mert más nem akad? Éljenek akkor a képmutató, kihasználós köcsögök mint ti hárman a kérdezővel együtt!
aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!