Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember idővel belátja, hogy hiba volt szakítani?

Figyelt kérdés

Egy éve, hogy szétmentünk párommal egy hosszú kapcsolat után, de egy ideje mintha csak rosszabb lenne. Ezernyi dolog kötött össze minket,félszavakból is megértettük egymást, a humorunk is összeillett, de mindketten vétettünk hibákat, és végül túl könnyen adtuk fel.


A kérdés, hogy vajon van olyan, hogy két ember évekkel később belátja, mekkora hiba volt ezt így elengedni? Nem azért, hogy újra összejöjjenek, ezt nem tudom már elképzelni, csak a beismerés szintjén. Például azért, mert időközben sem találtak olyan embert maguk mellé, akivel annyira jól kijöttek volna.


aug. 4. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
*2&3 pipásak!
aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%
én csak simán azért kapom a lepontozásokat, mert egyszerűen más véleményen vagyok, mint a kommentelők nagy része néhány kérdésnél. De ilyet, hogy elhordom a kérdezőt mindenféle agyatlan köcsögnek, ráadásul egy olyan témánál, amivel senkit nem bánt...soha nem fordult elő. Mégis te vagy ezen az oldalon a 4 pipás, hát gratulálok.
aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
3-as, 10-es, nemcsak akkor lesz vége egy kapcsolatnak ha elmúltak az érzések vagy ha nem illenek össze. Akkor is ha egy csomó akadály van, félreértések, külső jóakarók, távolság, rokonok, munka, időhiány, és még sok minden lehet ami miatt elromlik, és ha ezek megoldódnak időközben, meg lehet próbálni, ha még az érzések mindig ott vannak.
aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Feleségemmel elősször 25-32éves korom között voltam, majd 8év szünet, nem is tudtunk egymásról semmot, majd 40évesen találkoztunk véletlenül, elmentünk moziba, kufircoltunk egyet, aztan fél év mulva összeházasodtunk. Van ilyen.
aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

3 pipás most hordtál el engem minden agybetegnek ugyanúgy mint én a kérdezőt! Akkor mivel vagy tőlem különb? A 2 pipás legalább részben egyetértett velem és nem írt sértőt rám (bár más kérdés alatt ő is írja a magáét mint bárki más ezen az oldalon). Aki ide jár 99%-ban bolond, a kivétel 1% meg csak lesz bolond!

Úgyhogy fel se veszem amit írtál rám.

Annyi biztos, hogy bár paraszt, agybeteg vagyok nem akarok másokat kihasználni!!!

Sem az exem - akivel össze jönni nem akar a kérdező csak annak a tudata kell neki mint egónövelés, hogy tőle jobbat, szebbet nem talál... Hazudik még önmagának is és azzal szintén felcseszett.

Ki nem állhatom a kétszínű, hazug és még mellé kihasználásra hajlamos köcsögöket!


Szerelem témában vagyunk. Még mindig érte kaparja a falat, de közben ismerkedik, ismerkedett és mást használt ki!!!


De ő akar összejönni az exével, mire fel? Nemhiába lett vége. Szépen felejtse el, hogy létezik és ne mások által akarjon boldog lenni egósimogatás segítségével.

aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm meg a férje háromszor szakítottak, mikor még csak együtt jártak. Egyszer a barátnőm dobta ki a párját, kétszer meg a párja őt. Aztán összeköltöztek, majd összeházasodtak, gyerekük született, és azóta is boldogok.

Náluk az adta meg az esélyt a folytatásra, hogy mindig felvették egymással a kapcsolatot a szakítást követő pár hónapon belül. Így, hogy már egy év eltelt, nem valószínű, hogy van esély az újrakezdésre.

aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, lehet ilyen.Arra kell nagyon odafigyelni, elgondolkozni, hogy a problémák, amik a szakításhoz vezettek az újrakezdés után hamarosan újra felbukkanak majd.Ezt ki hogyan képzeli megoldani?Most már menni fog?

Azt a hibát sem szabad elkövetni, hogy beszámolót tartotok egymásnak ki mit csinált a külön töltött időben.Az is csak plusz feszültség forrás, újabb konfliktusokhoz vezet.Ezt meg fogjátok tudni oldani?

aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#3 'Nem azért, hogy újra összejöjjenek, ezt nem tudom már elképzelni, csak a beismerés szintjén.'


majd én olvasom fel a kérdésemet neked. helyetted is. egy igazi gyökér vagy, de ezt szerintem tudod te is magadról. vezesd le a frusztrációdat valami hasznosabb tevékenységen, mert a kérdés csak egy FELVETÉS volt.

aug. 4. 23:45
 19/26 anonim ***** válasza:

Előfordulhat igen, de azért nem ez a jellemző.

Eléggé ritka az, hogy mindkét ember a korábbi kapcsolatból ugyanazt akarja x év/idő múlva is.

aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
A szakitasok tobbsegenel nem ket ember szakit ha nem egy.. ha annak a szakito felnek jobb fele ment az elete mint elotte vagy jobban erzi magat akkor nem fog osszejonni ismet a regivel.. de olyan ia van hogy a szakito felnek nem jottek ossze a dolgok es menne vissza a regibe , de annyira megbantotta azt a szemelyt hogy soha nem fog vele ujbol osszejonni.
aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!