Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik még igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem.

Hogy a srác nem nő csábász.

A nő meg nem ku**va.


Hanem hogy tényleg kölcsösen szeretik egymást?


Elveszítettem a bizalmam, hogy tényleg szerethet még valaki.

Nem csak kihasználni akarnak.

L22


júl. 26. 04:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem létezik, sajnos az ember ugyanúgy van összerakva mint pl a kutya, vagy macska, öszztöni lények vagyunk, csupán annyi választ el minket az állattól, hogy van kommunikációnk, amivel igazából nem megyünk semmire, meg akkor is ölünk, pusztán kéjvágyból amikor nem fenyeget minket sem veszély sem éhség, mondjuk ilyet az állat sem tesz, kivéve a macskák.

Szóval rosszabbak vagyunk mint az állatok. Sajnos egyre jobban kezdem utálni azt, hogy embernek születtem.

Nincs hűség, sem őszínteség, ne várj a másiktól soha semmit, mert ha bizalmat adsz valaki kezébe, az első az lesz, hogy eljátsza, ilyen az ember. Ez az emberi lét velejárója. Fogadd el.

júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen létezik. 23eve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást.

A kommunikáció nagyon jól működik, szex is és lelkitársak vagyunk.

júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
létezik. Minden nap látom és érzem mikor a páromra nézek.
júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
Soha nem hittem benne, de 40 évesen találkoztam vele, és 25 éve tart.
júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha van is sokszor egyoldalu es mint tudjuk mindenhez ketto ember kell..
júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!