Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy látens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy látens szerelem vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel így barátságba lettünk sokat beszélünk, jól kijövünk két éve ismerem, sosem gondoltam rá hogy többet éreznék iránta vagy lefeküdjek vele, vonzó szép nő, de sokszor úgy érzem hogy nem illenénk össze kapcsolatban....ő sem akar tőlem többet.

Viszont most egy érdekes dolog történt úgy néz ki alakul egy kapcsolata nem tudom a részleteket mert abszolút titkolódzik..

Viszont én emiatt tisztára feszült vagyok belülről hogy most akkor vele van hogy alakul a kapcsolatuk, jól alakul, állandóan nézem a facebookot hogy mikor elérhető, mikor nem, ez nagyon fura hogy ilyen érzések vannak bennem amikor elméletileg nem vagyok belé szerelmes


júl. 12. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez féltékenység.
júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van hogy a pasiknak ha parlagon van egy nő akkor nem kell, de ha másik 3 epekedik utána akkor meg egyből értékes lesz és rámennek.


Az egyeduli nők ha nem kellenek a kutyának se akkor le vannak sz.rva de ha ugyanezekkel.össze akarnak jönni mások, akkor egyből változik akkor a képlet.

júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja ezt én is tapasztaltam magamon. Kb az elérhetetlenre vágyik mindenki. Tudat alatti f*szság ez is.
júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!