Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik még igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem.

Hogy a srác nem nő csábász.

A nő meg nem ku**va.


Hanem hogy tényleg kölcsösen szeretik egymást?


Elveszítettem a bizalmam, hogy tényleg szerethet még valaki.

Nem csak kihasználni akarnak.

L22


júl. 26. 04:09
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
40%
Szerintem igen, bàr én csak 30+osan tapasztaltam meg.
júl. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy rossz dolgok történtek veled, de szerintem te is érzed hogy ez egy elég buta kérdés.

Persze hogy létezik.


Ha eddig kihasználtak, akkor itt az ideje olyan férfiak felé nyitni, akik drasztikusan eltérnek az előzőektől.

júl. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Létezik! Csak ne kisfiút válassz magad mellé! Hanem egy olyan pasit aki már mindent kipróbált amit akart!
júl. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
64%
Természetsen létezik, de nincs befolyásunk rá. Sok esetben pedig nem tart örökké.
júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Mo.-n már nem: itt mindenki már csak "használt ember", rengetegen csak a pénz miatt van együtt, kevesen a konvencionális hagyományok miatt jöttek össze, rendkívül kevesen pedig a vallásfan meggyőződésük miatt ilyenek.
júl. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Mesében.
júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz manapság az biztos.

Az előjelekre nagyon odakell figyelni, és nem szabad akárkiban azonnal megbízni.

Ha mindenki csak kihasznál, lehet magadba is kell nézned. Ha azonnal mindent odaadsz a másiknak, és hagyod hogy kihasználjanak, nem fognak megbecsülni.

júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tiniknél 100%.
júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Altalaban azok a nők akik azt gondolják minden ferfi csak kihasznalja oket pont olyannal jonnek ossze, aki meg nem azzal nem allnak es az altalanos beidegzodes szerint nem azert mert nem tetszik nekik , csak valamiert jobban vonzodnak egy kihasznalos pasashoz.
júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenkinek sikerül elsőre megfelelő társat találnia. Ne csüggedj, tovább kell ismerkedni. Egyébként ráérsz 22 vagy
júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!