Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek innen hogyan kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek innen hogyan kéne tovább lépnem valahogyan?

Figyelt kérdés
Próbálom leírni röviden a helyzetet. Szóval egy Bp melletti városban lakom, és most egy itteni étteremben dolgozom pincérként. Van itt a városban egy lány, aki tudom, hogy az étterem közelében lakik valahol, mert gyakran láttam erre már régen is. A nagybátyja most vált el, de igazából éppen sajnos egyik szülő sem foglalkozik a gyerekükkel, szóval az 5 éves kislány (az unikatesója) most a lánnyal és az ő szüleivel van, de ugye a szülők is dolgoznak. És szegény kislány nincs is jól, alig eszik, és akkor is nagyjából 3 dolgot. Szóval szinte minden nap jönnek ide rántott húst enni. (Mármint a kislány mindig azt eszik.) Valamint ilyen délelőtt 10 és délután 5 fele szoktak kimenni a játszótérre. Mivel mindig ide járnak sokat szoktunk beszélgetni. Meg persze elképesztően bejön a lány (az idősebb persze, aki amúgy 19 ha jól tudom), a másik két idősebb pincér srác már mindig cukkol, hogy megint a “bécsi szelet, málnaszörp” asztalt csinálom, igyekszem mindig én kiszolgálni őket. Meg néha munka előtt úgy sétálok, hogy a játszótéren át, és akkor megállok beszélgetni a lánnyal, és nagyon kedves, meg mosolyog, viccelődik. Szokott olyanokat mondani, hogy cuki vagyok, meg ilyenek. Ma tök véletlen az ölébe löktem egy fél pohár szörpöt, ahogy vettem el a kislány tányérját, és a lány így viccesen kérdezte, hogy “másképp is lehet vetkőztetni egy csajt”. Én meg tök szarul éreztem magam, és elkezdtem szabadkozni, meg minden. Erre megfogta a karom, a szemembe nézett, és mondta, hogy “bocsi, csak vicceltem. Két perc és nyoma sem lesz, ne foglalkozz vele”. Aztán még egy ideig álltunk így, hogy fogta a karom és egymást néztük. De aztán a másik pincér srác nem fért el miattam és mennem kellett. Bent a pultnál a srácok meg teljesen rám szálltak, hogy “csapjak le rá”, meg stb, és néztük őket az ablakon át, ahogy a kislánnyal az ölében rajzolt. De nem tudtam hogyan csináljam, és már haza mentek. Holnap is biztos, hogy fognak jönni, meg a játszótéren is találkozhatunk. Valamit lépnem kéne, de ennyire még nem tetszett lány, mindenhogyan. 20F

júl. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kérdezd meg, hogy van-e kedve randizni veled. De pontos infókkal, hogy lássa gondolkoztál is rajta mit csinálhatnátok és mikor.
júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, lenne-e kedve elmenni veled inni egy kávét/enni egy fagyit/sütit.
júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha igent mond egy ilyen randira, mit csináljak? Nincs se jogsim, se autóm, hogy érte menjek. Bár gyalog tudnék, az meg annyira furcsa. Gondolkoztam, hogy veszek neki egy csokor virágot, vagy valami, és odaadom neki. De az is úgy a semmiből lehet érdekes lenne neki…

Van itt a közelben egy nagyon aranyos fagyizó, és közel van egy ilyen leülős parkhoz, ahol lehet csendesebben beszélgetni. Arra gondoltam, ez jó ötlet lehetne.😅

Már egy ideje agyalok ezen, kb már egy hete randira akarom hívni. Csak szeretném tényleg jól csinálni, hogy érezze mennyire értékelem.

júl. 23. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell érte menni, beszéljétek meg, hogy a fagyizó előtt találkoztok. Ha jól sikerül a randi, utána kérdezd meg, hogy hazakísérheted-e.
júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!