Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tovább kéne lépnem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tovább kéne lépnem és elkezdeni mások felé nyitni?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi akivel elvagyunk, mindennap beszélgetünk, sztorizgatunk, viszont ez ennyiben ki is merül. 2x taliztunk, de amikor felhozom, hogy többet kellene találkoznunk, akkor jönnek a kifogások. Sok a dolga, sokat dolgozik, elutazik...stb. Többnyire ezek valós indokok, de ha annyira vágyna rám, akkor tudna nekem egy kis időt szorítani. Egyébként egy barát által ismertem meg őt.


Tanácstalan vagyok abban, hogy mit kéne tennem, mert alapjáraton érdeklődő és egyértelműen tetszik.

Mintha maga se tudná mit szeretne tőlem. Nem tudom meddig kellene még türelmesnek lennem hozzá.



2022. aug. 18. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy kuka
2022. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvaló, hogy talonban szeretne tartani téged.
2022. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki elèggè
2022. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak kicsit rosszul esik, nem tudom mi lehet a baj.

Azt se értem,hogy miért tart valakit talomban a másik. Mármint nem értem a koncepciót, ahogy az előző is írta "nem kellek eléggé", akkor minek tart abban, ha nem is tetszek neki?

Én ilyet nem szoktam csinálni, mert nem látom az értelmét és a másik agyát is húzod. Ebben mi a jó, ha valóban így van?

2022. aug. 18. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neki jó, mert kényelmes.

Adja alád a lovat, így bármikor ugrasz, ő meg éli világát.

2022. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van kihez nyúlnia, ha mással nem jön össze, ha meg nincs senki a képbe, lehet valami miatt bizonytalan. Mondjuk, tetszel neki, de nem akar kapcsolatot. A két találkozó milyen volt, és volt pl. szex? Beszéltetek valaha arról vmit, hogy ki mit szeretne, párkapcsolatot, vagy inkább csak szórakozni?
2022. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg igazatok van, úgyhogy hagyom is. Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni és nem szeretném emiatt rosszul érezni magam. Hátha jön valaki akinek eléggé fogok kelleni és megteszi az első lépéseket. :)

2022. aug. 19. 22:53
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os

Igen, beszéltünk arról, hogy komolyabb párkapcsolatot szeretnénk mind a ketten. Még nem feküdtünk le egymással.

Jónak éreztem, az ő részéről nem tudok nyilatkozni, de szerintem ő is jól érezte magát, ha nem megjátszott volt.

2022. aug. 20. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít mi lehet a baj, az számít, hogy boldog vagy vele avagy sem. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy neki rád nincs, akkor B opció vagy.
2022. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki egy darabig és akkor kiderül elkezd-e "keresni".
2022. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!