Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kellene ez ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ez ügyben tovább lépnem, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hosszúra sikeredik előre is elnézést, és köszönöm ha végig olvasod.


A történet, hogy 4 hónapja anyósomék vettek egy lakást, az ő lakásuk alatt, nekem van egy bérelt lakásom nagyjából úgy 450-500 méterre, a párom elő állt, hogy mondjam fel albérletet Márciusba költözünk, persze nem mentem bele mivel nem felhőtlen a viszonyom az anyóssal.

Ment a huzavon - veszekedések ezen, párom mintha meg se hallotta volna, csak az érdekelte, hogy ez mennyire jó (albérletet, rezsit, illetve a kaja egy részét én fizettem)

De mivel nem mentem bele, tovább ment minden, már azon veszekedett velem, vagy hozta fel ami 3 éve történt.

Kedd este munkából arra értem haza, hogy üres a lakás, ő nincs sehol, messengeren hagyott egy üzenetet, hogy nagyon sajnálja, és szeret.

Tegnap éjjel sírva hívott fel, hogy hiányzom rossz egyedül stb...

Hétvégén még önfeledten kirándultunk, hétfőn még megrendelte a kedvenc kajámat mire Hazaértem, nem értek semmit, egyszer szomorúan ír, máskor hagyjam.

Anyós sok mindenbe közbe játszott, időközönként hadseregre elegendő kajával beállított, hogy ezt főzte ezt hozta,ahogy szólt telefonon párom ugrott is, nem engedte úgy igazán szabadon soha.

Elég nehezen indult a kapcsolatunk, én 22 voltam, ő 25, de két hetente aludhatott nálam, meg este nyolcra haza kellett érnie. Most én 26 vagyok ,ő 29.

Voltak viták, de szinte mindig ezen a lakás témán mostanában, soha nem fogadta el ha nemet mondtam rá, főleg h anyós hangulat ember, tehát benne is lehetett esetleg részéről ha hangulat adja, vagy valami történik egyik napról a másikra Utcára kerülhetek.

Igazából szeretem ezt a lányt, és nem is tudom mitévő legyek, vagy mit kellene tennem, hisz szerelmes vagyok a mai napig.


Köszönöm ha végig olvastad.


2022. ápr. 1. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:

#offtopic természetesen hajlandó lennék a kompromisszumra, de nem reagál reá semmit.


26/f

2022. ápr. 1. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom.

Viszont ha ennyire befolyásolja anyós párodat, ne sajnáld nagyon. Gondolj bele mi lenne mikor gyereketek születne? Lehet még annak nevelésébe is több beleszólása lenne anyósnak mint neked.

Ha meg a saját lakás bolondította meg ennyire, akkor sincs nagyon miért sajnálni. Hisz akkor meg az elképesztő önfejűségről tanúskodik a viselkedése. Ebben az esetben is várhatóak lennének további hasonlóan meredek önkényes döntések.

2022. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, egy gyermek születése után ez még fokozódna. Nem engedte el a gyermekét, pedig a stabil felnőtt párkapcsolat alapja az önállóság lenne. Szerintem meg kell vele beszelni, hogy hosszú távon milyen szerepet szán a saját szüleinek az életében, családjában. Mire vágyik, mi az, amit tőled szeretne kérni, hogyan segítsd, hogy önálóbb legyen- ha ő is szeretné. Az egyik barátnőmnél hasonló volt a helyzet: sok beszélgetés után megértette, hogy a pasi nem fog tudni nőként tekinteni rá, ha mindih kislány szerepben marad. Sok sikert a helyzet rendezéséhez.
2022. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!