Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább csajozás ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább csajozás ügyben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, szűz. Fiatal koromban másra koncentráltam, mint a csajozás, aztán már csak azt vettem észre, hogy elrepült az idő, és itt vagyok barátnő nélkül, szüzen.


Az a gond, hogy ahogy elrepült az idő, nem maradt idő a sportra, pedig segített volna, de most persze ellehetne kezdeni gyúrni, de már késő, ha külsőre megyek.

Meg alapból mivel nem voltak randijaim, így bénának érzem magam ebben.


Próbálok fűzni lányokat, nem sok sikerrel. Nem az a szépfiú alkat vagyok. A gondom az, hogy ha esetleg megbeszélek egy talit, akkor már van kis zavar bennem, mert semmi tapasztalatom sincs a randizásban, meg hát a szexben se, kimaradtak ezek az élmények sajnos az életemből, viszont bénázásommal se szeretném elszúrni azzal a lánnyal a kapcsolatot, akinek mégiscsak megtetszem.


Amúgy tényleg sajnálom, hogy kimaradt életemből a csajozás, a fiatalkori szerelem, kalandok, élmények együtt stb.


Valami tanács?



2016. ápr. 20. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem használjátok a google-t erre is??

[link]

[link]

2016. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahány cikk, annyi módszer, van, hogy egymásnak ellentmondanak. Nyilván, ha ilyen egyszerű lenne....
2016. ápr. 20. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Úgy írsz, mintha elszállt volna feletted az idő és egy vén ember lennél!! :D

Van idő sportra, van idő stílust alakítani. Van idő beletanulni a találkozgatásokba.

2016. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem a legfontosabb a humor! Olvass sok-sok viccet és próbáld megjegyezni! Mi nők imádjuk, ha egy pasinak van humora! Az exem ezzel fogott meg, igazából először egyáltalán nem is tetszett :)

Legyél udvarias. Manapság nagyon ritka és nagyon fontos.

Ha találsz valakit, minden nap kérdezd meg, milyen napja volt, mit csinált. Ez is nagyon jól tud esni. Az említett exem sosem kérdezte meg, talán ezért is lett csak ex..

Apró figyelmességek, ajándékok. Most ne arra gondolj, hogy első randin egy drága ékszer. Egy szál virágnak is annyira tudunk örülni és nem csak az 1. randin, hanem gyakran. Kérdezd meg a kedvenc színét és lehetőleg az első randin olyan virágot vigyél! Vagy egy tábla csokinak. Tudasd majd vele, hogy gondoltál rá!


Most így első gondolatnak ennyi jutott eszembe :)

(N/30)

2016. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

El is szállt már az idő, sokan ilyenkor hosszútávú kapcsolaton gondolkoznak, mivel már kiélték magukat.


Én meg még el se kezdtem sajnos....

2016. ápr. 21. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:

A PUA segit. Nem baj, ha eltero/ellentmondo infok vannak benne, nem csak egy lehetseges ut van.

A masik: nem kestel el semmivel sem. Noknel fontosabb a kinezet, es ez ugye hamarabb elkezd romlani. Ferfiaknal a tapasztalat, penzugyi helyzet, karrier, magabiztossag (foleg az elobbiekbol fakadoan) fontosabb. Ezekben mind kicsit idosebben jobb leszel, mint most vagy.

Ja, es nem baj, ha eleinte nem megy. Semmit nem tudsz gyakorlas nelkul megtanulni.

2016. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos egy év alatt 2 vagyis 3vallàsos görög katolikus lànyba futottam bele, ebből 1nem szeretette a testi kapcsolatokat pedig jó teste volt ....Na ők kedvesek rendesek türelmesek visszafogottak nőiességükben szerény anyagi körűlmények közűl jöttek valahol a 2összefügg mély vallàsossàg meg a kicsit szegényesebb élet. Ők nem vàrtàk el,hogy tapasztalt legyen az ember sőt hozzàjuk túlképzettnek éreztem magam. Màsik kategória az ott hagyott fiatal anyukàk akik melett tapasztalatot lehet szerezni ...
2016. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tok jo a keserges, de ezzel nem lesz csajod. Jah a sport az olyan, hogy csak 25 ev alatt, lehet elkezdeni. meg a cikkek amiket linkeltek, ellent mondanak egymásnak. "Nincs valakinek egy jo módszere? Minél gyorsabban es persze nem akarok érte fizetni se."


Ugy érzem nálad nem kell tul melyre ásni, hogy a problema kikristalyosodjon. Ha lenne gyors fájdalommentes út, akkor mindenki tele lenne jobbnál-jobb nőkkel. Nem szeretem a magyarországi PuA-t de egy alapnak teljesen jo, s nálad azok hianyoznak. Googlizra legyél te is a közösség tagja, s azzal javulni fogsz mar az ingyenes cucaikkal is. De az tuti, hogy az elso csaj lesz a legnehezebb, aztán egyre könnyebb es könnyebb. Meg menj le a terembe!

2016. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy annyira rossz helyzetben mint amlyennek hiszed!

Én azt figyeltem meg hogy az Eredetiséget jobban értékelik, mint a profizmust.

Te is ember vagy, te is tudod mi esik jól neked, te mit várnál el stb.

És látni fogják hogy te nem csinálod ezt minden hétvégén, látni fogják hogy nem mindenkinél próbálkozol, tehát meglessz az az érzésük hogy ez most valami új, különleges, amivel addig még nem találkoztak.... és mondanom sem kell, az jó!

Olyan lányt válassz, aki tényleg nagyon tetszik, és ne az elvárásaidhoz igazitsd őt, hanem próbáld megismerni az ő személyét...

2016. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De eddig se látták meg, és hiába beszélek sok csajjal, azért nem mindig egyezik az izlésünk.
2016. jún. 28. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!