Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha egy hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy hölgy azt mondja, hogy küzdjek meg egy csókért?

Figyelt kérdés

Persze olyanért, amit ő ad nekem.

19/f



júl. 14. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig furcsa volt az ilyen. Amelyik nő ilyet mond, annak nem fontos a csók, érintés, szex, stb? Ha küzdesz érte, teljesítesz bizonyos dolgokat akkor "megadja", ha nem akkor nem? Ezt nem a prostituáltak csinálják?
júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kis hülye manipulátor picha. Kerüld az ilyet öcsém, mert ráfaragsz. Behálóznak, aztán majd szívják a véred az érzelmi zsarolással, meg a hülye játszmáikkal.

Olyan nővel kavarj, aki szerelmes beléd. Az majd bedugja a nyelvét a szádba és közben belekapaszkodik a tökeidbe, nem kell bohóckodnod hozzá.

júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

A #12 válaszolót csak megerősíteni tudom. Életem legelső párkapcsolata volt, nálam több évvel idősebb volt a nő, én voltam 22, a nő meg 28, 8 hónapig váratott a szexre, addig anyagilag totálisan kicsinált, konkrétan egy eposzt tudnék írni arról, hogy mennyire felmagasztalta magát, hogy ha akarok vele szexet meg miegymást küzdjek érte, mint valami pincsi kutya. Amúgy párkapcsolatban voltunk, együtt éltünk valamilyen szinten, tehát minden egyes nap együtt voltunk, és simán betekert, úgy, hogy észre sem vettem, pl amit a #11 ír, hogy én kívántam őt, csók, ölelés, szex stb, de ő nem kívánja tőlem ezt, ő nem akarna végre egy jót szexelni azzal a pasival akit elvileg, állítása szerint szeret? Akkoriban még nagyon naív voltam, nem is gondoltam erre, csak arra, hogy virágot vigyek, ajándékokat, mozi, állatkert, utazás, külföld stb stb.....

Szóval amit az #1 ír, az fogja meg és kenje a fejére, húzza le a wc-n, #1-es, te is ilyen tipikus manipulálor kis gci nő vagy, rhdj is meg saját magaddal együtt, életem egyik legmegalázóbb időszaka volt azzal a nővel.


Soha többé nem foglalkoznék olyan nővel aki kiejt olyat a száján, hogy küzdjek érte, vagy ha e is írja, azonnal megy a tiltás és felejtés gomb.


Életem egyik első tqnúsága volt ez.

júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13

Egyetértünk sokan, de azért ennyire ne húzd fel magad. 😅

Valszeg valami hülye kiscsajról van szó, aki néhány romantimus filmből meg ugyanennyi tiniponyvából vezeti le a férfi-nő dinamika mibenlétét. Remélhetőleg kinövi.

júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt mintha elfelejtettem volna, hogy aznap ismertem meg, mikor le akartam kapni. Szóval bocsi a félre értést, gondolom így már egészen más a helyzet.
júl. 16. 11:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem más a helyzet, ezért nem megküzdeni kell, hanem megvárni amíg eljön az ideje.
júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!