Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgy Társaim! Voltatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgy Társaim! Voltatok-e hasonló helyzetben, mi a helyes viselkedés ilyenkor? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kicsit kacifántos lesz a kérdés és talán értelmetlen is! Szóval... Tételezzük fel, hogy férjhez mentetek, elköltöztetek egy másik városba, új életet kezdtetek, minden happy. Egyszer csak kiderül, hogy az a férfi, aki korábban nektek nagyon tetszett, annak a férfinak Ti mindvégig nagyon bejöttetek, csak valamiért erre nem derült fény, hanem mindez azután látott napvilágot, hogy férjhez mentetek és elköltöztetek jó messzire. Ilyenkor ezzel kell-e foglalkozni? El kell-e ezt már engedni és semmisnek venni vagy legalább egy beszélgetést kezdeményezni? Ki mit tenne ilyenkor? Nem marad tüske az emberben, hogy mi lett volna, ha...?
2023. febr. 25. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"Hölgy Társaim!"


A kérdező egy férfi.

2023. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A hölgyet valóban általában férfiak használják, ahogy a pasit meg többnyire nők.
2023. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha férjhez mentem, akkor a férjem a szerelmem, vele szeretném leélni az életem stb. Biztos nem foglalkoznék egy régi kiszemelttel. De ehhez nem kell, hogy férjem legyen, elég ha párkapcsolatban vagyok.
2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Most az, hogy kétes, hogy valóban nő vagy-e az egy dolog:D


De a kérdésre a válasz: természetesen le van szarva, hog ymi lett volna, ha. A hűség döntés kérdése, ahogy az elköteleződés is. A döntés már meg lett hozva. Persze, lehet esküszegő és csalfa az ember, de minek? Akivel összeházasodott, ahhoz talán nem vonzódik? Bízom benne, hgoy de. Akkor meg?

Az azért nem nag ymegfejtés, hogy egy ember több emberhez is képes vonzódni. De az élethez szerencse is kell, jókor kell jó helyen lenni. Az illető nem volt jókor ó helyen, íg ykimaradt. Ennyi. És ez még sokszáz emberről elmondható csak a te visonylatodban.

Szóval kár merengeni azon, hogy mi lett volna ha. HA mindig lesz. jelen viszont it tés most van. A HA-ról tudjuk, hogy nem lehet a miénk. A jelen viszont a miénk, mégis ez egy egyenes út ahhoz, hogy elveszítsük. Hát ne legyünk gyökerek.


F29

2023. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem foglalkoznék vele, azért mentem férjhez mert szerelmes vagyok a férjembe, nemde?

Amúgy meg miért nem lépett előbb? Késő. Punktum.

2023. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tetszettem volna ő lenne a férjem. Utolag mondhat amit akar. Nekem ilyen nem kéne
2023. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Sokan akkor jönnek rá hogy mennyire szeretnek mikor màr kidobom. Kaocsolatban meg gyökerek voltak.én már ezeket nem veszem be. Utolag már húzzanak a francba ne az én jövőmet tegyék tönkre
2023. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"annak a férfinak Ti mindvégig nagyon bejöttetek, csak valamiért erre nem derült fény, hanem mindez azután látott napvilágot, hogy férjhez mentetek és elköltöztetek jó messzire. Ilyenkor ezzel kell-e foglalkozni?"


Ha már férjhez mentem akkor már mindegy!

Onnantól csak a férjem számít, teljesen mindegy hogy mennyire szerettem azt a másik pasit.

Ugyanis annak a pasinak is lett volna lehetősége arra hogy IDŐBEN cselekedjen, vagy legalább megbeszélje velem hogy várjak rá (pl. ha esetleg nős).

Az illető tettei számítanak. És jelen kérdés alapján nincsenek és nem is voltak tettei. Akkor ezek szerint nem is voltam neki olyan fontos, nem is szeretett annyira, hogy időben cselekedjen. Hozzáteszem én mindenkinek adok elég időt, volt hogy vártam valakire akit szerettem, de ő sem lépett sehová, csak a szöveg ment.

Tehát utólag már nem érdekel a "mi lett volna ha", mert a kapcsolat is életképtelen lenne egy olyan emberrel aki nem áll időben a sarkára is nem cselekszik!

2023. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztatna. Ha már férjhez mentem, azt nyilván szerelemből tettem, addigra már nem érdekelnek múltbéli fellángolások alanyai. Ha meg annyira tetszettem volna neki, akkor az egyébként sem évek múlva derül ki- ha mégis, mert puhatökű és nem mert lépni, akkor nem hozzám való.
2023. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az érintett nő? Ha igen, akkor eleve az a gond, hogy annyira nem lehetsz szerelmes a férjedbe, ha ez megfordul a fejedben. Normális esetben ùgy kellene hozzá állni, hogy ki nem sz@rja le már, hogy én is tetszettem neki, mivel már megtaláltam azt a férfit, akit igazán akartam.
2023. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!