Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgy Társaim! Voltatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgy Társaim! Voltatok-e hasonló helyzetben, mi a helyes viselkedés ilyenkor? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kicsit kacifántos lesz a kérdés és talán értelmetlen is! Szóval... Tételezzük fel, hogy férjhez mentetek, elköltöztetek egy másik városba, új életet kezdtetek, minden happy. Egyszer csak kiderül, hogy az a férfi, aki korábban nektek nagyon tetszett, annak a férfinak Ti mindvégig nagyon bejöttetek, csak valamiért erre nem derült fény, hanem mindez azután látott napvilágot, hogy férjhez mentetek és elköltöztetek jó messzire. Ilyenkor ezzel kell-e foglalkozni? El kell-e ezt már engedni és semmisnek venni vagy legalább egy beszélgetést kezdeményezni? Ki mit tenne ilyenkor? Nem marad tüske az emberben, hogy mi lett volna, ha...?
2023. febr. 25. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szar a házasságom, foglalkozom a harmadikkal (és megcsalás nélkül még, de kilépek). Ha nem szar, akkor meg úgysem érdekelnek a többiek. Rengeteg férfi tetszett már életem során, ez nem olyasmi, amiért a kisujjamat mozdítanám egy jó kapcsolatban.
2023. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a tüske marad benne a beszélgetés után hanem a f@sza. Így házasodjon meg az ember 😀🫠
2023. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ez történik velem. Mármint csak majdnem, férjhez menni nem szoktam 😁Annyira nem, hogy soha nem volt ilyen tervem, mondhatjuk, hogy házasságellenes voltam, szóval ezt a részét picit nehéz elképzelnem, de a többi igaz rám. Az a baj, hogy a közvélekedés szerint és józan ésszel szerintem is, örülnöm kéne, hogy így járt, megszívta a maflája. De én nem szoktam örülni ☹️Azt érzem, hogy én vesztettem, mert milyen jó lett volna, ha akkor tudom. Ilyenkor 4 lehetőség van:

1.Mire kiderül, ő már boldog kapcsolatban él mással, én nem. Ez a leggyakoribb és egyben a legbosszantóbb.

2. Én már boldog kapcsolatban élek mással, ő nem. Fura, de ilyenkor is zavar, mert emlékszem, milyen nyomorultan éreztem magam, amikor nem viszonozta az érzelmeim, pedig de☹️

3. Mindenki boldog már mással. Talán ez a legelviselhetőbb, akkor nincs mit beszélni róla.

4. Senki nem boldog senkivel, mindkét fél akarja még a másikat, csak jó későn derült ki. Juhú!🍾Ez mondjuk fehér holló esete.

+1 Neki nincs kapcsolata, én kapcsolatban vagyok egy "szamárral", akit dobnék érte.

Szerintem csak a 4. és a +1 pontnál érdemes beszélni.

2023. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen negédes hölgytársaimozó posztoló férfi, kezdjük itt.Ű

De hogy a kérdésre válaszoljak: úgy, hogy más emberbe vagyok szerelmes, nem mennék férjhez - megtanultam egyedül is boldogulni, nem vagyok egy társfüggő rakás szerencsétlenség. Innentől kezdve meg a férfi, akit anno szerettem, az csak egy férfi, akit anno szerettem. Ha összefutnánk vhol, udvariasan elbeszélgetnék vele, ha ő akarja, de ennyi. Nem érdekelne mint férfi, nem randizgatnék sunnyogva.

2023. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az azért tudatosult ugye az a szó a kérdésedben kérdező hogy összeházasodott a nő egy másikkal. Magyarán én a másik pasi helyébe ha már lassú volt a reakció ideje akkor legyen igazi férfi és vegye a lapot hogy az a nő mást választott helyette. Minden találkozóval magát alázza mert bejött a nőnek a pasinak is bejött de csak szeretői sors jutott neki. Mi van? Te ugye érted a probléma gyökerét. A mit sem sejtö szegény férj aki friss boldog hàzas róla is szólva nem oké ez a gondolatmenet. Eldöntötte kit szeret. Vagy nem?


Ha addig nem tett semmit egyik se akkor ezt a kérdést hogy képzeled. Ez éppen olyan mint, ha lenne egy pasi aki gyerekkora óta rajongasig szerelmes lett volna egy lányba akinek ő is tetszett volna a jelenlétében meg szobor volt mert annyira a hatása alatt volt hogy nem tudott kezdeményezni egészen felnőtt koráig mig nem jött egy másik nő akinél meg simán és akit meg feleségül vett aztán megtudta volna hogy a lánynak is tetszett de férfi mód elvett egy másik nőt. 😄 Ne gyerekek nőjjetek fel lécci. Az ilyenek valójában nem szerelmek mert, ha azok lettek volna el sem engedte volna és összeszedte volna a kis t@két és kezdemenyezett volna lehet sutan de nem varta volna hogy màs csapja le a kezéröl élete szerelmét.


Madàrnak nézö kérdés. Megint röppenés van.

2023. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!