Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékenykedik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik valaki össze vissza ha azt mondta az illető hölgy hogy nem akart tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Miért figyeli akkor minden lépésem és hisztizik be?
ápr. 1. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Rivalizávio nehogymár más nővel ő csak úgy pótolható lehessen.
ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért nem élt a lehetőséggel amikor kínáltam?
ápr. 1. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt irtam rivalizacio.


Nem a pasi kell olyankor. Csak az egot hizlalja ha ő nem helyettesithető meg ezek.

ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóideje nem mutatom már pedig neki hogy érdekelne
ápr. 1. 13:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg neki is van barátja
ápr. 1. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

A nők ilyenek. Azt várják hogy csússz, mássz, térdelj a lábuk előtt akkor is, ha nem kellesz nekik. Manipulatív lények, ezért is hajtanak egyre többen a tini fiúkra, mert őket befolyásolhatják, de a jó genetikájú, nagy farkú gimis fiúk jól meg is rakják őket, szóval mindent megkapnak.

Én a 14 éves unokaöcsémnek meg is mondtam, nagyon vigyázzon a nőkkel, ne dőljön be ilyen 3o/40/50-es cukrosnéániknek, mert csak kihasználják, inkább a saját korosztályában ismerkedjen.

ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 35 vagyok ő 10 évvel fiatalabb... Szóval tini meg gimi nuku
ápr. 1. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Lényegtelen, milyen korú, fog magának egy fiatalabb srácot. Szóval jó erre is készülni, hogyha össze is jönne, csalni fog.
ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem sose fog összejönni. Unalmas hülye f@sz játék amit játszik
ápr. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!