Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később is kialakulhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később is kialakulhat a szerelem az iránt, akinél az elején semmit sem érzel?

Figyelt kérdés

Hasonló szituációban voltam, így mostanában foglalkoztat a téma. Nektek volt már olyan, hogy eleinte volt valami minimális vonzalom a másik iránt, de mégis hiányzott valami, ami miatt nem tudtad elképzelni vele hosszú távon? Viszont mindemellett a belső értékei, életmódja, életfelfogása, érzelmi intelligenciája olyanok voltak, hogy azt mondtad magadnak, hűha, ilyet nem fogok még egyszer találni, mert nagyon ritka, ezért belementél a kapcsolatba, elfojtva azt a kis belső hangot és magadra erőszakolva azt, hátha később kialakul?


Még ha személyes ismerkedésről van szó, akkor talán elképzelhetőnek tartom, hogy akaratlanul is találkoztok, pl egy baráti társaság által és ott nincs ez a görcsösség, hogy mindenáron kapcsolatot szeretnél vele, hogy majd meglátjátok mi lesz belőle, így csak szabadon ismerkedtek, egyikőtök se potenciális párjelölt a másiknak, de aztán minél jobban megismered, annál jobban felfigyelsz rá.


Online ismerkedésnél viszont nem tudom, hogy ez kialakulhat-e így, szerintem nem. Ott mindketten tudjátok, hogy miért találkoztok, egyértelműen randiként fogjátok fel, aztán a randi végén már jön a görcsösség, hogy akkor lesz-e mégegy, elvársz egy választ a másiktól, holott az még lehet nem is tud dönteni, hisz akkor találkoztatok először. Aztán oké, találkozgattok még párszor, eltelik 1 hónap, jól érzitek magatokat egymás társaságában és azon vagytok, el kéne már dönteni, mi is legyen. Megéri ilyenkor beleugrani egy kapcsolatba, ha még nem érzel szerelmet, vagy olyan nagyon erős vonzalmat (max csak valami alap vonzódás van köztetek), kergetve azt a reményt, hogy később még kialakulhat valami több?


Én ilyenkor eddig mindig hagytam az egészet, ha nem tudtam eldönteni, hogy belevágjak-e így egy kapcsolatban, mindig hezitáltam, de ha már hezitál az ember, akkor az tudat alatt szerintem egy nemet jelent. Szerintetek?



júl. 3. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerelem az simán.

Vonzalom, az már nem biztos.

júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A kérdést saját magad válaszoltad meg a következő mondattal: "Ha már hezitál az ember, akkor az tudat alatt szerintem egy nemet jelent." Pontosan, erölködhetsz, akarhatod, de ha az érzés nem magától jön, mindhiába a befektetett idő és energia. Engedd el!
júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az én Szlovákiában élő rokonom szlovák chaten ismerkedett meg akkoriban Angliában élő cseh férfival és már 12 éve együtt vannak. Nagyon jól megvannak elmondása szerint és hiszek neki mert látom hogyan viselkednek egymással.
júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt akartam ebből kihozni, hogy nem azon múlik mi a célod vagy merre milyen módon ismerkedsz. Vagy benned van az az érzelem vagy sincsen. Benned egyértelműen nincsen szóval ne húzd sem az ő, sem a saját időd, engedd el szerintem is.
júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Még mindig nem erőltethető az igazi vágy, vonzalom, fellángolás és szerelem kérdező! Hagyd békén azt a nőt!

júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Elèg ha jól erzem vele magam meg vonzónak találom. Nincs szüksègem szerelemre. Van így is elèg ember,aki szerelmes nelèm.
júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem, nem és nem! Hiába kérdezed meg még 1234-szer, akkor sem!
júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd békén szegény nőt, ha nem hagyod, remélem ő észnél lesz és idejében elküld, mert észreveszi, hogy nincsenek benned felé őszinte, tiszta érzések! Csak áltatod magad, hogy ez a kapcsolat az a vágyott, életreszóló valami lehet! Nem lesz az, egyébként egy szakembert nem ártana felkeresned!
júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsóktól kérdezem, hogy nektek mi a bajotok? Belinkeltetek nekem egy kérdést, amelynek az én kérdésemhez semmi köze :D.
júl. 3. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!