Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat később a vonzódás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat később a vonzódás?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok az egyik táskereső oldalon. Sok fiúval/férfivel beszéltem már és szerencsére volt egy a sok közül, aki felkeltette a érdeklődésemet és ez kölcsönös is volt.

Találkoztam is vele, de valahogy élőben, szemtől-szembe nem éreztem semmi... "bizsergést". Tényleg jól is éreztem magamat vele, jókat beszélgettünk, de semmilyen kémiát nem éreztem. Láttam rajta hogy nála nem ez a helyzet...

Ezért is lenne az a kérdésem, hogy később kialakulhat a kölcsönös vonzódás? Lehet idő kell ahhoz hogy "ráhangolódjak"? Vagy ez egy borzasztóan nagy butaság és az első pillanattól meg kell lennie ennek...?



2023. jan. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az első randin kéne érezned valamit. Nem mély érzésekről beszélek természetesen, hanem hívhatjuk bizsergésnek, én kémiának hívom.
2023. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Már érezned kéne a kémiát. Ezért rosszak ezek az online társkeresők sajnos
2023. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem a számomra megfelelő emberrel találkoztam. :)

2023. jan. 28. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kialakulhat később is, furcsa módon nem hittem benne de megtörtént velem is
2023. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!