Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem később is kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem később is kialakulhat egy emberben, vagy ennek a csírája már a kezdetektől fogva ott kell legyen?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdést nem fogalmaztam meg a legjobban, de itt kifejtem mire is vagyok kíváncsi, hátha valaki már élt át hasonlót.

Bár minden ember más, minden kapcsolat más, mégis érdekel vannak-e olyanok akik kezdetben nem éreztek “hatalmas” vágyat, szerelmet a másik iránt, de úgy voltak vele, hogy adok neki egy esélyt, ( akármilyen okból kifolyólag. pl. mert már régóta vagyok egyedül, az illető jó választásnak tűnik mert megbízható, mert szeret engem, stb. És még ezer féle okot fetudnék sorolni.) Majd ebből a “na jó, adok neki egy esélyt” dologból volt, hogy kialakult a szerelem egy adott idő után a másik fél felé? Az együtt töltött idő, közös élmények, akármi hatására? Köszönöm ha valaki leírja a személyes tapasztalatait!



2019. okt. 3. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam olyan kapcsolatot, amiben kezdetben nem volt még az a plusz. Semmi sem lett egyik ilyenből sem
2019. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, jól tudtok majd együttműködni. De, a szerelem nem fog kialakulni később sem.
2019. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam idő kell, hogy megismerjek valakit és nem tudok úgy beleszeretni senkibe, hogy nem ismerem a személyiségét. Vonzódni igen, beleszeretni nem. Hónapok kellenek ahhoz, hogy valaki iránt többet érezzek ezért az össze kapcsolatom hosszú haverkodás után alakult ki. Nem hiszek az első látásra szerelemben, csak az első látásra intenzív szexuális vonzalomban. Hiába hasonlók a tünetek, ismerem magam annyira, hogy tudjam mikor melyik áll fenn.
2019. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.De csak pár hónapig tartott a kapcsolat.Ronda szakitás lett a vége.
2019. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

nem, a szerelemnek rögtön jönnie kell, de sokan arra várnak, hogy elönti a lila köd az agyukat.

Pedig nem minden szerelem így kezdődik.....csak egyszerűen érzed, hogy akarsz még vele lenni.

2019. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen

Pár hónap elteltével megszerettem

2019. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En is hallottam mar olyanrol, hogy idovel kialakult. Azt hiszem meglehet szeretni valakit pusztan a tettei, torodese, odafigyelese altal akkor is, ha az nem szikraval indult, de kivancsi voltam arra masok hogyan latjak ezt a kerdest. A nagy szerelemmel indulo kapcsolatokbol is egyszer felszall a roszaszin kod, megis mukodokepes tud lenni ezekutan is.
2019. okt. 3. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból nem jön a szerelem azonnal, ahhoz meg kell ismernem a másik felet, hogy igazán szerelmes tudjak lenni, addig maximum tetszik, szimpatikus, kedvelem, de nem több.
2019. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Két féle szerelmem volt eddig az én életemben.

1. Az a fajta amikor meglátod és megdobban a szíved, felmegy az összes vér az arcodba, már csak a jelenlététől zavarban vagy, minden szerelmes zenéről ő jut eszedbe, és meg sem kérdőjelezed magadban azt, hogy szerelmes vagy, mert annyira egyértelmű. És nem szükséges hozzá kapcsolat. Adrenalint érzel ha csak a nevét kimondja valaki, és a legboldogabb vagy ha beszélsz vele és rád mosolyog mintha szét akarna robbanni a szíved a jó érzéstől.

Itt én már az elejétől kezdve éreztem megmagyarázhatatlan bizsergést, és rettentő sokáig tartott, pedig plátói volt (10 évig).


2. Az a fajta amikor kötődsz hozzá, kb az életed része, és azért nem tudod elengedni mert összefonódott vele már a személyiséged is, minden. Boldog vagy ha ő boldog, hosszú távon is tervezel vele. De semmi tüzet nem érzel vele kapcsolatban, egyszerűen szereted és ennyi. De leginkább azért mert jó vele maga a párkapcsolat.

Itt az elején semmit nem éreztem, a kapcsolatban alakult ki lassan. Ez viszont hamarabb elmúlt, főleg miután éreztem, hogy már egyáltalán nem viszonozza (csak 4 évig éreztem ezt).


Mind a kettőt szerelemként éltem meg.


26/L

2019. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen.


Először csak a vonzódás volt meg, a szerelem az úgy az első hetekben alakult ki.

2019. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!