Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves vagyok, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, mindenki körülöttem párkapcsolatban van, de én úgy érzem sosem fogok találni senkit, akivel le tudnám élni az életem. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

jún. 30. 00:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jobban én sem írhattam volna le, 10-es. Szerintem is a legkeményebb, pedig huszonévesen is volt szenvedés a sikertelenség miatt, átérzem a kérdező helyzetét. És igen, biztosan eljön majd ez is, hogy jó így, igazából nem is kell senki. De ez az ezt megelőző időszak, az utolsó halvány remény, a kétségbeesés, egyfajta kapuzárás... ez valóban durva. 😔
jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem 42 évesen még nem volt párkapcsolatom, igaz mindig a szép nők vonzottak. De amikor találkozok sok nemszép nővel, akkor mindig arra gondolok, hogy ilyenekkel nem is lenne jó,így ez vigasztal.
jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én 32 évesen így vagyok ezzel, de őszintén szólva nem a világ vége. Ha tartalommal kitöltöd az életed, akkor rájössz, hogy nem a párkapcsolat az egyetlen dolog, ami boldoggá tehet, sőt.
jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Én 26 éves, meleg, párkapcsolatot, viszonzott szerelmet keresve és remélve már teljesen letettem erről.


Szerintem nem létezik mellém senki és semmi

Még tanulom magam megszeretni, hátha az hoz valami változást


De ne add fel, járj nyitott szemmel, és merj élni


Üdv :26F

jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni, hiszen egy bizonyos kor fölött kevesebb új emberrel találkozol, és azok nagy része is bizonyára foglalt.


Gondolj bele abba, hogy nem csak a párkapcsolat teheti teljessé az ember életét, hanem más is.

jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk az azert eleg nagy tuske az ember eleteben, ha orok eletre marad a banatrecska. Igen, van mas aspektusa is az eletnek, de ez vegig tuske marad, akarki akarmit mond.....



40F incel

jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
16: Így van. Nő vagyok, a gyk-s "naccsasszonyok" szerint mi vígan elvagyunk szex nélkül, masztival. Hát ők lehet, nekem viszont marhára nem elég ez egy életen át, és ebben semmi rendellenes nincs. Teljesen természetes dolog, hogy megvisel, frusztrálttá, depresszívvé tesz, ha egész életedben csak magaddal élsz szexuális életet, így telik a fiatalságod, miközben mások bezzeg élik világukat... Nem ez a normális, ez csak egy szar kényszerpálya.
jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Sajnos azert van ilyen sok egyedulallo most mert regen amikor a csalad valasztott ferjet, feleseget nem a kulsosegek iranyitottak a dontest.. most minden fiatalra ra van hagyva a dontes es termeszetesen valogatnak. Ha ennyire szeretnel tarsat es ennyire nem jon ossze az igenyekbol lentebb kell adni
jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"az igenyekbol lentebb kell adni"



Mondjuk szex akkor sem lesz, de legalabb nem leszunk egyedul, lesz meg egy szemely, akihez alkalmazkodhatunk.



40F incel

jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vagy téged nem lehet megtalálni ....
jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!