Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves vagyok, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, mindenki körülöttem párkapcsolatban van, de én úgy érzem sosem fogok találni senkit, akivel le tudnám élni az életem. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

jún. 30. 00:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
igen
jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
21 evesen meg nem vagy elkesve
jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy van. Ahogy elnézem, nagyon is sokan, férfiak és nők egyaránt. :D Nem szégyen. Mindenki megtalálja a párját, ki előbb, ki utóbb.
jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
62%
Én is pont ilyen helyzetben vagyok 19 éves lányként.:(
jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

30 éves férfi vagyok és a kutyánk sem kellek.


Srácok még van időtök.


Majd 10 év múlva lesz izgi a szituáció. Akkor majd újra itt...

jún. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen helyzetben rajtad kívül senki sem, sohasem volt és sohasem lesz ilyen helyzetben senki rajtad kívül, hogy mindenki párkapcsolatban legyen körülötte. Ez azt jelenti, hogy te páratlan vagy, a párosak között. Ez maga a vég, mert így már te nem fogsz tudni soha senkivel sem párosodni. A páratlanok élete már csak ilyen páratlan.
jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

"Majd 10 év múlva lesz izgi a szituáció. Akkor majd újra itt..."



Meg 20 ev mulva :)



40F incel

jún. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Irigylem a problémáitokat!

Túl jó életetek van, ez azt jelenti.

jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én már 33 🙋🏻‍♀️ Ilyenkor tényleg izgibb, mert ha néha meg is ismerek valaki új embert (erre ebben a korban eleve kevesebb a lehetőség), az garantáltan komoly kapcsolatban él, menyasszonya, felesége és már kicsi gyereke(i) is van(nak).
jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ilyen korban általában az ember már eléggé sok sérülést, problémákat, beidegződött reflexeket hoz magával, vagy esetleg egy gyereket. Ez a legkeményebb időszak, itt meg azért az emberbe benne van a halvány remény, hogy talán talál egy "normális" férfit/nőt, de aztán 40 körül ez a remény teljesen eltűnik. Itt már jöhet bárki, már nincs álomvilág, 42-45 evesen már eljut az ember oda, hogy mindegy már a külső, 50 után már igazából nem is kell kapcsolat, jó ez így.

Félek, hogy ez lesz a sorsom, sajnos az idő nagyon gyorsan telik... F

jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!