Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még sose voltam szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soskefe kérdése:

Még sose voltam szerelmes, még sose voltam kapcsolatban, mi lehet a baj velem? van hozzám hasonló ember?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok... Szerelmes még sose voltam. Voltak alkalmak, mikor lányok megtetszettek, de mondjuk szex-en kívűl semmi többet se akartam volna tőlük. Ha meleg lennék, arra már rájöttem volna, nincs ilyene hajlamom. Egyszerűen képtene vagyok szerelmes lenni. Egyre inkább azt érzem, hogy ez az üresség amit a lelkemben, szívemben érzek, felemészt. Magamért már nem akarok fejlődni, harcolni, jobb ember lenni. Úgy érzem, kéne valaki az életemben, aki miatt jobb ember lehetek, akiért harcolhatok, hogy én is jobb és sikeresebb ember lehessek... Kéne valaki, akiért megéri felkelni minden reggel...mert már csak magamért nem akarok... szörnyű érzés, mindenki körülöttem boldog, van kiért jobb ember lennie stb... ha ezt végig olvasod, köszönöm... borzalmasan magányosan érzem magam... de képtelen vagyok szeretni...

2021. dec. 17. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

"Kéne valaki, akiért megéri felkelni minden reggel...mert már csak magamért nem akarok"


Ha ebben az állapotban maradsz, egész életedben csak egy lerázni való érzelmi kolonc leszel mások nyakán. Menjél szakemberhez, terápiára. A te feladatod, hogy rendbe hozd magad, és találj értelmet a saját életednek, nem mástól kellene ezt várnod.

2021. dec. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdesz éretté válni magadban a FELNŐTT LÉTRE - de ez a fajfenntartási szintű "rajongási ösztön" kicsit azért félre is vezethet!


Próbáld meg úgy lefoglalni magad, hogy legyenek sikerélményeid! Iskolába jársz? Munkahelyed van? Tanulsz még, vagy dolgozol már?


Esetleg mindkettő?

2021. dec. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!