Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a volt fiúm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt fiúm, nevelőapjàba, nagyon jó a szex is meg minden, amúgy nincs köztünk sok, (12 èv) de azthiszi nemgondolom komolyan! Hogy èreztessem vele? Nyíltan is felvàllaljuk egymàst, van itt hozzànk hasonló? Benneteket is bàntottak?

Figyelt kérdés

#Különös kapcsolat
2020. okt. 26. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt! Privàtot nem szeretnèk senkitől!
2020. okt. 26. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ne törődjetek senkivel, ha élvezitek egymás társaságát, vállaljátok fel nyugodtan. Minden csoda hamar lefut és senkinek semmi köze mások magánéletéhez.
2020. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez egy furcsa kapcsolat minden téren.Sokkal idősebb min te és a volt pasid nevelő apja én nem szeretném,ha ezt velem tennék meg.Egy épként hány éves vagy?
2020. okt. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn 30, pàrom 42!
2020. okt. 27. 02:22
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
12 év nem nagy korkülönbség.
2020. okt. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!