Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos ragaszkodni ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos ragaszkodni ahhoz, hogy hasonló keresetű legyen mindkét fél vagy egy jó párkapcsolat szárnyat adhat?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megkeresni azt az összeget, amit a párom kap. Nálunk ettől függetlenül jól müködnek a dolgok.
2022. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos egyáltalán, ha 2 intelligens ember találkozik.

Nyilván okozhat feszültségeket is, ha egy férfi rosszul viseli, hogy a nő 2x annyit keres, vagy mondjuk az életszínvonaluk nem egyezik, viszont a kevesebbet keresőnek nem telik a másikéra, de ezek nem áthidalhatatlan problémák.

2022. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szárnyat is szeghet...
2022. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből a szempontból nem a jelenlegi helyzet számít, hanem a mentalitás. Egy olyan ember, aki világ életében küzd azért, hogy jobb élete legyen, az nem fog tudni megmaradni olyan mellett, aki mondjuk nem dolgozik, csak a kifogásokat gyártja. Vagy aki szeretne feljebb lépni és folyamatosan dolgozik ezért, a másikból meg hiányoznak ezek az ambíciók, szintén okozhat súrlódást. (Ismerősi körömben mind a kettőre volt példa, egyik sem működött.)
2022. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon emberfüggő. Nálunk ez nem okoz gondot, engem eleinte zavart, hogy egész mások az anyagi lehetőségeink, de megtanultam kezelni. Nem keresek rosszul, de a párommal képest a kanyarban sem vagyok. Eleinte nehéz volt igent mondani mondjuk egy utazásra, ami nekem nem fért volna bele, neki meg simán, de ezzel már nincs bajom, viszont pl kocsim olyan van, amit a saját keresetembol megengedhetek magamnak, neki pedig ezt kellett elfogadnia, hiába akart volna szebbet, jobbat, újabbat venni nekem. Ha házasok lennénk, más lenne, de még csak együtt sem élünk igazából, szóval én igy érzem helyesnek.
2022. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztom a #4-es véleményét. Az aktuális fizetés bármikor változhat, inkább a mentalitás ami fontos hogy passzoljon. Aki csak épp hogy dolgozgat az nem igazán fog jól kijönni egy elhivatott karrieristával, és fordítva.
2022. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a fontos ,hanem azt hogy a két fél azt jól tudja kezelni hogy a másik többet keres! Ne szüljön az vitákat,ne legyen egósabb tőle a másik ha többet keres,ne gondolja azt hogy joggal szól bele jobban a pénzköltése ha többet keres!


Ezen múlik minden.

2022. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!