Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki tragikus hirtelenséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tragikus hirtelenséggel veszítette el a szerelmét, az évek múlásával tud új párkapcsolatot létesíteni vagy soha többé? Ha tud párkapcsolatot létesíteni, hogy éli azt meg a nagy szerelme elveszítése után?

Figyelt kérdés

A férjem volt a szerelmem, akit lassan 2 éve hirtelen veszítettem el.

Rettenetesen megrázott a halála, csak a spirituális témájú könyvek elolvasása nyújt némi vigaszt, hogy már többé soha nem látom, nem szerethetem, csak gondolatban lehet velem.


Mondogatják nekem, ideje lenne találnom új párt, de erre képtelen vagyok. Hiába majdnem két év telt el, szerintem akár 100 év is eltelhet, nem tudok új párkapcsolatot létesíteni és tulajdonképpen NEM IS AKAROK. A temetőbe a sírjához kb. egy évig képtelen voltam kimenni a lelki fájdalom miatt, most már ez sikerül: beszélgetni szoktam vele és imádkozni is a férjem sírjánál.

Tudom, hogy 2 év nem sok idő, de akárhány év is eltelik, ami engem illet, én soha nem tudom őt "megcsalni" egy új párkapcsolat által, mert csak őt szeretem.


jún. 28. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,😔 hogy ilyen szörnyű dolgot kellett megélned. Ilyen esetben szerintem 2 év egyáltalán nem sok, ha még nem tudsz/akarsz új párt. Azért ne legyen mert a környezeted ezt várja el, de te még nem állsz készen. Ez a másik féllel sem lenne tisztességes, hogy kb csak egy pótlék lenne.

Becsülöm az erődet, hogy ezt el tudod viselni, én nem tudnám. Mennék a párom után ha elveszíteném:(

jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!