Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg "megzakkanhat" így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "megzakkanhat" így egy férj ilyen hirtelenséggel?

Figyelt kérdés
A történet nem rólam szól, hanem a közeli családtagjaimról, akikkel mellesleg nagyon jó a viszonyom. A történet annyi, hogy adott egy gyönyörű család, imádom őket és ők is egymást. A férj állandóan hangoztatja családi összejöveteleken, hogy a felesége és a gyerekei a mindene, semmi pénzért nem hagyná őket ott soha. Tényleg látszik rajtuk, hogy még mindig rajongásik odáig vannak egymásért. Ezt sosem vontam kétségbe. Most viszont megtudtam egy olyan dolgot, hogy a férj majdnem elköltözött és otthagyta a családot. Először el sem hittem, de rákérdezni nem mertem a feleségnél sem, hogy pontosan mi történt, csak anyukámék pont náluk töltötték a hétvégét és akkor történt ez. A férj beszélt egy elvált kolléganővel, elpanaszolta neki viccesen, hogy kevesebb a szex, mint kéne, sokszor nincs energiája az asszonynak rá. Erre az elvált nő sorolta neki, hogy ő a helyében otthagyná az asszonyt, mert bizony ez nagy probléma és ez csak rosszabb lesz stb. Erre a férj, mint akit kicseréltek majdnem elköltözött otthonról és picit spiccesen kijelentette, hogy neki a p*na az élet értelme és neki a szex nagyon fontos. Nem tudom egyszerűen ezt elhinni róla. Szerintetek lehet hatással igy egy nő véleménye a férj gondolkodására? Totál nem igy ismertem meg ezt az embert. Mindig felnéztem rá és olyan házasságot szerettem volna, mint az övék....persze, fontos a szex, de akkor sem költöznék emiatt ilyen hirtelen...Logikátlan.
2014. máj. 19. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A látszat néha csal.Kivülrõl nem mindig lehet észrevenni, hogy egy házasságban mi folyik.
2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

-Miből gondolod, hogy mindent tudsz róluk??

-Talán ott vagy a hálószobájukban is?

-Mi közöd van hozzá?? A MAGÁNÜGYÜK!

2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nem hirtelen "zakkant meg" a férj, csak te - hiába közeli családtagjaid - mégis csak kívülről látod az ő családi életüket. ... és sokan csak a szépet teszik ki a kirakatba...

Lehettek ott problémák már régebben is, csak ők a "csodálatos, egymásért rajongó család" eszményképébe voltak ragasztva.

2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha részeg volt, akkor simán előfordulhat. És azért a tökéletes házasságok mindig gyanúsak, főleg ha nagyon hangoztatják is, hogy mennyire boldogok, az mindig furcsa.
2014. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem is költözött el nem? Tehat semmi logikatlan nem törtent.

Kellett neki a pina , az biztos , de a FELESEGETÖL , vegulis nem az elvalt asszony izgatta.

A feleseget kivanta, TÖLE kellett a szex

Erre jött ra , azert ment vissza.

Az elvalt asszony fölöslegesen ármánykodott, mert a pasi a felesegebe volt szerelmes.

Tehat csak azzal lehet armanykodni, akinek nem tetszik az asszony

2014. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Az,hogy valaki úgymond megzakkan,egy hosszú folyamat eredménye.Mivel külső szemlélőként nem láthatsz bele a pár életébe,így nem tudhatod,eddig milyen problémák adódtak,adódhattak a kapcsolatukban.Mindenestre gondok mindenhol akadnak,de ez mindenkinek a magánügye.

Egyébként pedig a kiegyensúlyozott szexuális élet legalább annyira fontos,mint a megértés és a szeretet.Fontos az érzelmi oldal,és fontos a nemi élet is.


Viszont másoknak az ő problémáikba belefolyni nem ildomos.Sem a férj kolléganőjének,sem nektek,sem másnak.Ezt nekik kell megoldaniuk.

2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen kis elvalt asszonykak akik osztogatnák a jotanacsokat, maguk erdekeben erdemes volna megfigyelni h a kiehezett ferfi kire is van kiehezve, ha az asszonyara, csak az nem teszi szet, azert az egy komoly dolog....

Akkor nem illik remenykedni

2014. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak Te gondolod hírtelennek.Ha egy férfi szexhiányról beszél,ott az is van. Minőségi és mennyiségi is.És az benne az érdekes,hogy ha a nő menekül előle különböző okokból,akkor a férfi tehet róla,mert az mennyiségileg,vagy minőségileg nem megfelelő.
2014. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Na ja. Az én volt férjem 10+ év után, nagycsaládosként jött rá, hogy neki muszáj minden nap megd.gni valakit, de fontos a változatosság is(személyé), enélkül ő megőrül. Ha-ha :D. Vannak sajnos ilyen t.knyok is.
2014. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
8-as igazad van!!! Amelyik férfi ugat, hogy kevés a szex, az tutira sz@r az ágyban.Aki meg hangoztatja úton útfélen, hogy mennyire rajong a családjáért, az előbb utóbb levedli az álarcot...mint ebben az esetben :(
2014. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!