Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg "megzakkanhat" így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "megzakkanhat" így egy férj ilyen hirtelenséggel?

Figyelt kérdés
A történet nem rólam szól, hanem a közeli családtagjaimról, akikkel mellesleg nagyon jó a viszonyom. A történet annyi, hogy adott egy gyönyörű család, imádom őket és ők is egymást. A férj állandóan hangoztatja családi összejöveteleken, hogy a felesége és a gyerekei a mindene, semmi pénzért nem hagyná őket ott soha. Tényleg látszik rajtuk, hogy még mindig rajongásik odáig vannak egymásért. Ezt sosem vontam kétségbe. Most viszont megtudtam egy olyan dolgot, hogy a férj majdnem elköltözött és otthagyta a családot. Először el sem hittem, de rákérdezni nem mertem a feleségnél sem, hogy pontosan mi történt, csak anyukámék pont náluk töltötték a hétvégét és akkor történt ez. A férj beszélt egy elvált kolléganővel, elpanaszolta neki viccesen, hogy kevesebb a szex, mint kéne, sokszor nincs energiája az asszonynak rá. Erre az elvált nő sorolta neki, hogy ő a helyében otthagyná az asszonyt, mert bizony ez nagy probléma és ez csak rosszabb lesz stb. Erre a férj, mint akit kicseréltek majdnem elköltözött otthonról és picit spiccesen kijelentette, hogy neki a p*na az élet értelme és neki a szex nagyon fontos. Nem tudom egyszerűen ezt elhinni róla. Szerintetek lehet hatással igy egy nő véleménye a férj gondolkodására? Totál nem igy ismertem meg ezt az embert. Mindig felnéztem rá és olyan házasságot szerettem volna, mint az övék....persze, fontos a szex, de akkor sem költöznék emiatt ilyen hirtelen...Logikátlan.
2014. máj. 19. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleszólni, csak ledöbbentett. Azt hiszem kikérni erről véleményt még nem beleszólás, nyilván nem ok nélkül nem akartam rákérdezni. Egyébként meg elég szoros a kapcsolatunk, nem csak rokoni, baráti is, néha még a szexuális élet sem tabu téma köztünk, tényleg ismerem jól őket, ezért is hihetetlen a férj viselkedése számomra. Jókat szoktunk beszélgetni lelki dolgokról is és ő mindig azt mondta, hogy bár vannak gondok,de nagyon szereti a feleségét, ő élete párja. És mindigis úgy viselkedtek. Nem tették a szépet, ha vitatkoztak akkor vállalták, nem burkolták egy "tökéletes" családmodellbe. Nyilván nem költözött, de milyen lehet már ezek után a kapcsolat, hogy tudod, hogy a p*nci miatt simán fogta volna a cuccait és lelépett volna? A feleség megmondta neki, hogy ha kilép a az ajtón a cuccaival többet nem mehet oda be. Remélem megoldódik a gondjuk, kár lenne értük...
2014. máj. 19. 20:32
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jó a kapcsolatuk, hidd el

Mindenhol vannak hullamvölgyek de ö a feleseget szereti es azt kivanja. Ha nem igy lenne , elköltözött volna.

Ertelmetlen a kerdes, h " milyen mar a kapcsolat , hogy egy p. nci miatt lelepett volna " VOLNA - VOLNA es innentöl mar sci fi

Mivel nem tette meg

Nem lepett le , hanem jol megd.gta az asszonyt

Konfliktus megoldva, szerelem megmentve

Ne áltasd magad

2014. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

"A férj állandóan hangoztatja családi összejöveteleken, hogy a felesége és a gyerekei a mindene, semmi pénzért nem hagyná őket ott soha."


Ez azért gyanús. Mi a bánatért jut eszébe a gondolat, hogy elhagyni a családot?? És ezt állandón bizonygatni is, hogy soha nem hagyná el őket??

Neked szokta pl. mondani, hogy úgy szeretlek, sohase harapnám át a torkodat??:D:D

Olvass már a sorok között, hogy miket beszél ez az ember!

2014. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

En megertem a pasit. A no egy zsarnok szerintem. Csak ez kivulrol nem lathato.


40F

2014. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ez a férfi egy nyúl béla
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mustafa33 ***** válasza:
0%

Milyen bölcs volt a próféta (az Úr áldja és adjon neki békét) mikor az ilyen problémákat kikerülendő, megengedte a négy feleséget. (de a férj kötelessége mindegyiknek egyenlő részben biztosítani mindent, még a szexben is! és csak ennek tudatában válalhat több feleséget)

2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!