Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férfinek hogy szeretem illetve hogy szeretnék vele találkozni?30N

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztunk a munkahelyen nyári vakáció előtt utoljára.

Hónapokkal ezelőtt inkabb a szexuális vágyam volt ami hajtott felé.

Most annak is örülnék ha csak beszélhetnék vele egy őszintébb kommunikációs szinten. inkabb csak hozzábújnék vagy megölelném.

Rengeteg videót néztem párkapcsolati témában már, és mindenki jókat is mond de sokszor különböző tanácsokat adnak.

Van aki egyértelműen rossznak mondja a női kezdeményezést, van aki azt mondja ez működik ha a nő kifejezi az érzéseit ebből ért a férfi a nyílt szavakból.

Mit mondjak neki ha felhivom? Férfiként minek örülnétek? köszi válaszotokat előre is



jún. 25. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Sokat gondolkodtam az elmúlt időszakban és szeretnék veled találkozni egy kávéra holnap 18h.-kor itt és itt."


Az időpont lehet későbbi (holnapután, pénteken, stb.), de a lényeg, hogy legyen időpont, mert ezzel nyomatékosítod, hogy a szándékod komoly.

jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De kaptál, csak várod a csodát és úgy akarsz kikezdeni vaakivel, hogy nője van, ami gusztustalan. De itt ez egyeseknek tök oké...
jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nem biztos, hogy megvan még neki aki volt.utolso infom novemberi.

azota nem tudom

jún. 26. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!