Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férfinek hogy szeretem illetve hogy szeretnék vele találkozni?30N

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztunk a munkahelyen nyári vakáció előtt utoljára.

Hónapokkal ezelőtt inkabb a szexuális vágyam volt ami hajtott felé.

Most annak is örülnék ha csak beszélhetnék vele egy őszintébb kommunikációs szinten. inkabb csak hozzábújnék vagy megölelném.

Rengeteg videót néztem párkapcsolati témában már, és mindenki jókat is mond de sokszor különböző tanácsokat adnak.

Van aki egyértelműen rossznak mondja a női kezdeményezést, van aki azt mondja ez működik ha a nő kifejezi az érzéseit ebből ért a férfi a nyílt szavakból.

Mit mondjak neki ha felhivom? Férfiként minek örülnétek? köszi válaszotokat előre is



jún. 25. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Én úgy kezdtem, hogy kb. mikor lehet szabadideje barátkozni, beszélgetni.


A párkapcsolatot ő kezdeményezte, én elfogadtam. Mert régen is szimpatikus volt. Azt állította a napokban, hogy a férfiak túl félénkek, ezért a nőknek kell lépni(?)

jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ok, de én az elmúlt hónapokban már annyi szenvedélyes érzést megéltem legbelül általa. és maradt az egymás bámulása egyelőre.

most viszont hiányzik és tudom , hogy a belső megérzésem azt mondja, hogy nyíljak meg a férfinek lesz ami lesz. ugyanakkor nem mindegy hogyan tálalom milyen szavakkal..

ami zavar, hogy nem lehet tudni biztosra hogy most megvane még a barátnője, ezt is hogyan tudjam meg

jún. 26. 00:03
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezz bátran tőle nem kell túlagyalni nincs mit veszíteni,én ffiként dijjaznàm.
jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Mit mondjak neki ha felhivom?

Az igazat!


Egy férfi nem szereti a mellé dumálást.

jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:

Erősen fiktívnek hangzik a sztori.

Valójàban is történt valami, vagy csak a szemezgetés megy?

jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Először azt tud meg, hogy van e még barátnője. Face, insta stb helyeken. Vagy ráírsz messengeren , instán valami ürüggyel. Azért ha van barátnője elég gáz lenne szerelmet vallani egyből, bár az alapból is riasztó tud lenni.
jún. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem derül ki semmi a közösségi oldalakon nincs fotójuk közös
jún. 26. 05:37
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ráírsz, hogy Szia! Hogy vagy? -gyal kezdesz. Ha vissza ír, akkor Mit csinálsz? Hova is mentek nyaralni a barátnőddel?... Ebből lejön, hogy mi a szitu.
jún. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Illetve finomithatod úgy a mit csinálsz után, hogy: Azon gondolkodom hova menjek nyaralni, mit nézek meg. Tanácstalan vagyok. Ti hova mentek a barátnőddel?
jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, de 1 kézenfekvő segitséget nem kaptam most talán majd legközelebb.
jún. 26. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!