Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akivel már többször is irogattunk egymásnak, társkeresőn ismerkedtünk meg. Még nem tudtunk összehozni találkozót mindig valami közbejött. Úgy szeretnénk már vele találkozni. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg az a "nehezítő körülmény" hogy van valakim 3 hónapja. De nem vagyok vele boldog több dolog miatt is. Pl kevés az intimitás, más a libidónk, kiábrándultam belőle. Szakítani fogok vele de kicsit sajnos még várnom kell a szakítással (pár hetet). De én már úgy vágyok már arra a másik férfira. Megbeszéltük hogy találkozunk, de azt mondta hogy várjunk inkább. Úgy szeretnék már találkozni vele.. Olyan rossz hogy megint várnunk kell.
2023. márc. 15. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt borzalmas volt olvasni, márcsak azért is, mert van egy rossz kapcsolatod amiből nem most lépsz ki, hanem mikor megvan a biztos másik kapcsolatod.

De közben már másra vágysz.

A másik ember arra vár hogy korrekten lezárd a kapcsolatot ahelyett hogy ő csak a másod szerepet töltené be, de te hisztizel mert nem találkozhattok.

Egyáltalán minek neked kapcsolat?

Komolyan ez olyan mintha kisgyerekek lennétek...

2023. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem szép dolog az egész helyzet. De olyan magányos vagyok. És olyan régóta szeretnék találkozni avval a másik férfival..Tudom, ez "nem mentség"..
2023. márc. 15. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy hasonló kaliberű fiatal lány "ismerősöm".

Momentán én örülnék, ha keresne. Azt hogy mi lenne belőle, nem tudom, de újra foglalkoztatna a gondolat.


47F

2023. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, várni szeretne. Vagy tiszteletben tartod, vagy keresel harmadik farkat.
2023. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szállsz ki abból, ami nem jó neked?

Mire vár az új, miért nem tud/akar most találkozni?

2023. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5ös: Mert kicsit várnom kell . Nem szeretném itt részletezni.

Nem akar "bújkálni" az új. Hogy ne lássanak meg minket.

2023. márc. 15. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!