Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biztosra vehetem, hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosra vehetem, hogy szeret, akkor is ha nem mondja ki?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, én 22 éves vagyok, ő 26, ha ez számít.

Igazából az a problémám, hogy soha nem mondja ki, hogy szeret. Érezteti, mert mindig "szeretget" úgymond, tehát ölelget, bújik, puszilgat, viszont soha nem beszél az érzéseiről. Ez engem azért zavar, mert én már nem egyszer mondtam neki, mert épp annyira elvesztem a tekintetébe, hogy ilyen esetben egyszerűen kicsúszik a számon, hogy igen is én ezt érzem ebben a pillanatban. De nem válaszol vissza, csak vagy mosolyog, vagy magához ölel, vagy elviccelődik vele, helyzetfüggő. Miért nem mondja ki ő is? Kierőszakolni nem akarom, mert elveszti a varázsát, de nekem igen is fontos, hogy szavakkal is kifejezzük az érzéseinket. Minden olyan jól működik vele kapcsolatban, de kellene egy megerősítés, mert így félek, h idő előtt kiderül hogy nem is érez irántam és ez mind csak vonzalom vagy hasonló. Vagy lehet ezt érezni?

Sok összehasonlítási alapom nincs, ő talán az első úgymond igaz szerelmem, és annyira nem akarom elveszíteni...

Mit gondoltok?



jún. 25. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy szerelmes -e beléd. Ne azután hogy te mondtad, hanem amikor együtt vagytok nyugodtabb környezetben, egyszerűen hozd fel a témát. Lehet csak nem szereti mondani vagy még korai neki, ezért egyszerűbb azt mondani hogy igen, mint azt, hogy “en is szeretlek”. De szerintem azért készülj fel arra is, hogy ő nem szerelmes beléd csak kedvel, és ezért szokott kitérni a válasz elől. Lehetséges bármi, amíg nem kérdezed meg tőle, nem fogod megtudni mert erre csak ő tudja a választ.
jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Örülj, hogy "szeretget", és várj, 4 hónap még nagyon kevés.
jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
4 hónap után senki se szerelmes valakibe. Ez még csak a kezdetleges láng időszaka. Viszont ha ő nem mondja magától, hogy "szeretlek", oda vagyok érted és vissza akkor már nem fogja később se, vagy kimondja, de nem lesz igaz. Ha valaki szerelmes, szereti a párját az ki is mondja és ki is fejezi még akaratlanul is. Nem bírja magában tartani.
jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Én szerintem ha te neked itten kell kérdezgetni akkor 100%-an bizonytalan vagy és nemcsak a szó hiánya miatt hanem nem is úgy viselkedik mint aki megőrül érted.


"Érezteti, mert mindig "szeretget" úgymond, tehát ölelget, bújik, puszilgat..."


Kevés, hogy ölelget, puszilgat. Hidd el ha vége lenne tőled bár te voltál az első aki mondta ő azonnal viszonozná. Egyáltalán nem hallgatna, csak mosolyogna (kínosan).


Kedvelni persze kedvelhet és kívánhat is, de én úgy gondolom, hogy inkább kiélvezi, hogy te maj' meghalsz érte, jó érzés neki szeretve lenni aztán kifújt.


4 hónapos kapcsolatban már ki kellene mondani mindkettő félnek a bűvös szót.

jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Az ilyen erzelmi zsarolo s.ggfej. az meg nem szeretet.
jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudom elhinni róla, mert tényleg törődő, ragaszkodó, bújós, a vonzalmat azt érezteti és szavakkal is kifejezi egy egy helyzetben, szóval nem hinném, hogy a szókimondóság hiánya lenne ez nála. Meg nem kínosan mosolyog, hanem olyan aranyosan, kedvesen, csak egyszerűen NEM MONDJA VISSZA :D nekem csak annyi kéne de tényleg, hogy odavágja egyszer legalább, hogy "de szeretlek" vagy hasonló..mert az éreztetéssel nincs gond és mással sem, tényleg.
jún. 25. 11:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyolc éve vagyunk együtt a párommal és ha jól emlékszem, talán fél év is eltelt, mire először mondta, ráadásul olyan váratlan helyzetben, hogy hirtelen megpördült velem minden. De onnantól kezdve minden nap többször elmondja és persze érezteti is.
jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindenkinek jelenti ugyanazt, hogy ezt kimondja.

Kérdés a végső cél, ami különböző lehet.

Ma/ma is/mindig szeretlek.

Van aki csak akkor mondja, amikor tovább szeretne lépni, felelősséggel közös jövőt építeni.

jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
De mást sem mond? Nekem a párom, míg nem szeretett belém, mindig csak azt mondta, hogy imádlak. Nála a "Szeretlek" szó nagyon komoly jelentéssel bír, ezért csak akkor mondja, ha már teljes szívéből úgy is érzi. Viszont ez minden bizonnyal tartósabb, tehát az is jelenthet jót, ha neki több ideig tart ezt kimondani.
jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Voltam együtt ilyennel. Elsőnek azt hittem csak más a szeretet nyelvünk, de aztán amikor kértem is úgy nyögte ki, mintha a fogát húznák.

Aztán kiderült, hogy soha nem is volt belém szerelmes. Bár nagyon jól játszotta a szerepét, de azért ilyen esetben vannak jelek. Nálunk pl érezhetővé vált egy idő után az ágyban nyújtott teljesítményén.

jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!