Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biztosra vehetem? (Hideg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosra vehetem? (Hideg, meleg válasz jöhet! )

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy pár hete összejöttem egy sráccal. A családomnak rettentően szimpatikus, nekem azonban mégis rossz előérzetem van vele kapcsolatban. Felvállal,semmi probléma nincs vele. Közös képek,rengeteg program viszonylag mert a némi szabadidejét inkább velem szeretné tölteni mint a barátaival. Pizza-zástól kezdve ,rendezvényekre megyünk. Igyekszik a barátaimmal és rokonaimmal jó kapcsolatot kiépíteni és viszonyt kialakítani. Temperamentumban sincs vele semmi probléma ezer éve ismerem. Az egyetlen dolog ami bennem kételyeket támaszt,- az a szex,de biztos rátesz a rossz tapasztalat is. Én egy korrekt időt kiszeretnék várni , pár hetet, őt viszont gyakran elkapja a hév aztán leáll. Azt mondta hogy egyértelmű hozzám fordul miatta, képes várni , tartja magát aztán ha változik az álláspontom úgy is érzékeltetem. Hajlandó kompromisszumra hisz én nem szeretnék fogamzásgátlót szedni ő viszont a gumióvszerért nem rajong, ám bár bele ment hogy legyen akkor az. "Támadt egy incidens", holnap mentünk volna XY városba egy kisebb rendezvényre , meg vásárolni. Azonban mi fogadtunk "viccből" ha nem fog esni petingelünk. Vesztettem,nem esett. Aztán mondta nem erőlteti, meg lesz a saját progink de most mégis azt érzem hogy nem akar velem találkozni bár mondta felhív hogy végez munkával s akkor megyünk,inkább célozgat beszélgetésben mi lenne ha...mintha ráakarna beszélni.

3 hete vagyunk együtt , egy olyan helyzetben viszont hatalmas önkontroll kell hogy megálljon, nem mintha én nem akarnám csak szeretném ha nem szexre alapulna a kapcsolatunk s utána elmenjen.

Bár kezdeti bizalmat megkellene adni.

19/L (24/F)


2016. máj. 7. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
"Biztosra vehetem?" MIT???
2016. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy velem marad ,s nem szivat meg.
2016. máj. 7. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem veheted biztosra, hogy mi fog történni. Engem elvett egy pasi, akivel 2 nappal az első randink után összefeküdtem. Előtte az exemmel 1,5 hónapig vártunk ezzel. Aztán mégis vége lett.

Érezned kell, hogy van egy pont, amit nem szabad túlfeszíteni, különben ott fog hagyni. Érezned kell, hogy ott tartotok-e, hogy megtörténjen. Ha igen, akkor szintet kell lépni. Ha még nem vagy kész rá, akkor várj vele, de lehet meg fogja unni es kevésbé lesz lelkes 1 hé múlva. Persze csak ezért ne feküdj le vele,de a boldogságod útjába ne állíts kitalált szabályokat.

2016. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érzelmileg szerintem tartunk ott hisz mondtam régóta ismerjük egymást, ami még aggaszt hogy a szülők se idegenek egymásnak, együttalvásnál meg már tudnák, milyem képet alakítanék ki magamról.
2016. máj. 7. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Énis lefeküdtem a mostmár férjemmel a 2.randinkon ;) Ez semmit nem jelent.

Azon gondolkozz el, miért vagy ennyire görcsös 19 évesen, és miért húzod a szexet hetekig, nehogy elmenjen utána.

Aki menni akar az el fog menni, sokkal rosszabb lesz neked, ha 2 hónap után fekszel le vele, és akkor lép le...

Biztos csak egy dolog van: az élet véges!

2016. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andi80018 ***** válasza:
58%
Te még szűz vagy esetleg? Mert akkor érthető a várakozásod, valamennyire, de ha nem, akkor nem. Ne húzd a srácot, mert abba gondolj bele, hogy nekik ez elég "fájdalmas" dolog, hogy felhúzod, utána meg semmi. Ha pedig nem akarod még az aktust, akkor elégítsd ki orálisan, vagy kézzel, mert ez nem túl korrekt a részedről! Gondold el ezt fordítva, ugyanolyan rossz lenne neked is. Szerintem nem éri meg egy jól induló kapcsolatot ezzel elrontani, úgyis lefekszetek egy idő után, felesleges idegesíteni a srácot. Már nem vagy gyerek te sem, felnőtt nő vagy. Persze dicséretes, hogy nem vagy könnyűvérű, de túlzásokba se kell esni.
2016. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!