Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vehetem biztosra? (Elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem biztosra? (Elsősorban srácok válasza érdekelne)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Neki egy 2,5 éves kapcsolata volt előttem, aminek december elején lett vége, állítólag közös megegyezés alapján (és ő szeretett volna szakítani előbb)


Ő mondta ki először 1 hónap után, hogy szeretlek, de kételyeim voltak a kapcsolat eleje óta, hogy valóban úgy érez-e irántam, ahogy én érzek iránta.


A minap szeretkezés közben azt mondta nekem: "Annyira nagyon szeretlek".


Srácok, ti szeretkezés közben mondjátok a barátnőtöknek, hogy szeretitek? Komolyan gondoljátok, ha kimondjátok? Különlegesebb-e így, vagy csak ez az én tévképzetem?


2015. ápr. 6. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan ilyen hülye vagy vagy csak megjátszod?
2015. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam mondani akkor is ha nem úgy van . De a barátod biztos,hogy szeret..
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fent leírt helyzetben ha ez így elhangzott a szájából,biztosan nem poénból mondta.
2015. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
komolyan gondolja
2015. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 To7ka ***** válasza:

Nem tudom mennyivel különlegesebb, és maga a szó mennyit ér kimondva. Egy ilyen hosszú kapcsolat után szinte azonnal új kapcsolatba kezdett, nem sok ideje maradt lezárni magában, és tisztázni az érzéseit. Ahogy látom, Te is ettől tartasz. "Állítólag közös megegyezés alapján". De ha át is vitte az érzelmei egy részét, és a kapcsolatot szereti még(!), valószínűleg ez alakulni fog, és ahogy felülírjátok az élményeket egyre inkább a személyedről fog szólni.


Annak a veszélye, hogy búfelejtés vagy, mindig megvan ilyenkor, ezért érdemesebb egy picit többet várni.:)

2015. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó, jól látod a helyzetet. :)

Attól tartok, hogy búfelejtő vagyok; noha erre semmi jel nem utal jelenleg.

Mégis; ha racionálisan nézem, 2,5 évet nem könnyű elfelejteni, és nem szeretnék pótlék lenni.

Azt szerettem volna/szeretném, ha úgy és akkor mondaná ki, amikor valóban úgy érez. Ezért aggódok kicsit még mindig.

2015. ápr. 6. 19:46
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Ezen felesleges aggódnod, egyem a szívedet!
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!