Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem valóban vak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem valóban vak? Mondanátok konkrét eseteket?

Figyelt kérdés
jún. 19. 08:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#5 fájni fáj, de ezért írtam, hogy ez tudatosság kérdése. Engem sose érdekelt, mennyire fáj, eltelik 1-2 hét és már nem is értem, mit ettem a csávón. Aki gyenge jellem, az a büdös életben nem tud kilépni rossz kapcsolatból vagy szerelemből, erős jellemeknek könnyen megy.
jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11

Nincs olyan úgymond erős jellem akit le ne tudna dönteni a szerelem..


Inkább szerencsének mondanám, ha valakit nem ért el vagy könnyen túl tud lenni rajta.

jún. 19. 10:10
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

#12

28 éves vagyok, voltam már jópárszor szerelmes, de ha olyanba sikerült, akiről tudtam, hogy nem jó választás, amellől tágítottam. Vagy esetleg szexelni összejártam vele, amíg nem jött egy rendesebb srác :D

jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet folyamatosan csalta a kifejezetten jól kinéző pasija. Elmondtam Neki,nem hitte,irigy vagyok jelszóval (tizenéves barátság) megszakította velem a kapcsolatot,mert persze a srác tagadott.Férjhez ment Hozzá. Persze megcsalta. Nem egyszer,sorozatosan. Elváltak. A barátnőm megkeresett,ne haragudjak,igazam volt. A barátság viszont már veszett...
jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amikor valakinek megtetszik a másik fél, akkor minden szép és jó, nem feltétlen veszi észre a hibáit a másiknak, az első negatív jeleket, amik óvatosságra intenék az egyedeket. Ezért (is) vak a szerelem.
jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
2-es, te még nem voltál szerelmes. Mert az, ha beköszön, csődöt mond minden tudatosság, meg realitásérzet.
jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16

Így van.

jún. 20. 07:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, vak. Mert racionálisan átlátod, hogy nagyon nem kéne belekavarni mások életébe, mégis minden porcikáddal kívánod őt, a testét, a lelkét. Ha belekavarsz, az a baj, ha nem, akkor meg az, és magadban szenvedsz, iszonyatosan fáj a szeretett fél hiánya. Talán ebbe a fájdalomba bolondulnak bele sokan, és csinálnak hülyeséget.
jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#12 Nem biztos, hogy szerencsés attól, hogy ne volt soha szerelmes. A pofára esések kellenek mindenkinek, fejlődik a személyiségünk közben. Azt mondják, a szépségért szenvedni kell. Szerintem a bölcsességért is. Tudod majd értékelni a jót, ha találkozol vele.
jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!