Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel ugymondva mar 4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel ugymondva mar 4 eve ismerjuk egymast de tavol vagyunk es nem tudunk talalkozni annyira viszont a fiu akarna talalkozni megint es aztmondja hogy szexelni akar velem de nem szerelemből. Mit mondanatok erre?

Figyelt kérdés
Ja es mar most lett baratom is szval mondtam neki mivel baratom van ezert nem talalkozok fiukkal. A szexes temat meg regen hozta fel mikor nemvolt még barátom.
2021. júl. 21. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj...

Nem csodálkozom hogy nem tudod mi lenne a teendő :D

2021. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom miert de sok fiu mostansag is ramir es megkerdezik hogy lenne e kedvem talizni nemtudom miert valamiert nem vilagos nekik h baratom van? Vagy tul jo no vagyok?😂😂😂😂
2021. júl. 21. 10:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Messze lakik a baratom es lehet azert hiszik azt h en barmit megtehetnek igy. Nemtudom mit gondolnak mostansag az emberek....
2021. júl. 21. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem írok vissza,ha barátom van,mivel Őt szeretem.

Hagyd figyelmen kívül te is az ilyen üzeneteket.

2021. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, nem vágysz olyan fiúra, aki bevallja, hogy nem akar többet, csak egy alkalmi szexet?

Örülj, hogy több fiúnak is tetszel, legalább válogathatsz köztük.

2021. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Khhhhöszxd
2021. júl. 21. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod es problem solved
2021. júl. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatba szerintem inkább ne bonyolódj bele, hogy szex, semmi érzelem, pláne, ha messze is laktok egymásról, mert lesz egy vagy két alkalom és valószínűleg az ilyen fel fog szívódni, vagy az addigi kapcsolatotokra rányomhatja a bélyeget (persze csak, ha nem "egyéjszakás kalandra" vágysz)


De nem is értem, ha van barátod és szereted (jobb esetben), akkor ilyen, hogy merülhet fel benned?

2021. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!