Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem valóban vak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem valóban vak? Mondanátok konkrét eseteket?

Figyelt kérdés
jún. 19. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vak egy ideig.
jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Az csak az egyénen múlik, mennyire hagyja magát elvakítani. Ha az ember tudatos, akkor hiába szeret bele mondjuk egy gyökérbe, inkább megszakítja vele a kapcsolatot és keres egy normálisat. Önfegyelem, tudatosság kérdése.
jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Pl a barátom mellett állandoan elhajtottam egy másik pasit, csak a barátom volt az "isten", akihez nem ér fel senki.


Szakítás után összejöttem a másikkal(lo njncs alapon..), és akkor láttam csak meg, hogy ezerszer jobb pasi is, helyesebb is vagányabb is szerelmesebb tipusúbb is, talpraesettebb is, stb szoval hogy forditva van ez inkább én örülhetek annak hogy ő engem észrevett..

jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a szerelemnek csak pozitív oldalait szokás kihangsúlyozni, ami az irodalomban, zenében, filmekben van, de az is tény, hogy mai napig a gyilkosságok jelentős része szerelemféltés miatt történik.
jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 csak nem szerelmesen simán ott lehet hagyni egy hülyét, szerelmesen ez meg olyan mintha saját magadat szúrnád le ugy tud fájni.
jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat nem lát meg mint rosszat negavit tulajdonságot csak a jot látja a másikban. Van hogy teljesen bolond és vak az ember előfordul az ilyen.
jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4

Igen. Jellemzően csak a szép és jó van bemutatva a szerelemről, de romba döntött már sok családot.


Én kétszer voltam szerelmes. Mindkétszer rossz lett a vége.

jún. 19. 09:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl konkrét eset amikor annyira szerelmes voltam, hogy nem vettem észre, hogy kb csak anyagilag lehúz a barátnőm. A lakása teljes költségeit én fizettem, ruházkodását, bérletét, sőt, még az egyetemmel járó fizetni valókat is én fizettem ahova járt. Sok ismerősöm mondta, hogy lehúz, de én veszekedni kezdtem velük, hogy "hogy van képetek ilyet feltételezni róla", ha így nem fogadjátok el, akkor innentől felesleges barátoknak maradnunk "itt elég sok barátot vesztettem. De annyira szerelmes voltam, hogy miután szakított velem, én tovább finaszíroztam az anyagi dolgait. És ez egészen addig ment, míg megismertem egy másik lányt, aztán ott eszméltem, hogy....hát jah....ott eszméltem.
jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az én példám talán jó lesz ide.

Előre leszögezem, hogy nem vagyok rasszista egy kicsit sem, DE az egészen nyilvánvaló volt számomra, nem is kellett ezen soha gondolkodnom vagy győzködnöm magam annyira evidencia, hogy roma sráccal nyilvánvalóan soha nem kezdnék semmilyen szinten, esély sem lenne erre.


Erre mi történik? Úgy belezúgtam egybe, hogy a világomról nem tudtam, semmi nem számított. Az sem, hogy én párkapcsolatban voltam, az sem, hogy ős is abban volt, az sem, hogy fiatalabb volt 8 évvel...

A sors fintora. A legjobb barátnőm mindig azzal jön, hogy cserélne velem legalább egy kis időre hiszen én bárkit megkaphatnék....hát neki végül nem kellettem.

Ma már nem értem mit láttam benne.


36/N

jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8,9


Köszönöm. Reális sztorik sajnos.

jún. 19. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!